Výsledky Karate

Výsledky NARAMA OPEN 3.6.2018

Ml. žáci 6-11 let, -25kg:

1. místo: Jakub Kubát
2. místo: Jan Novotný           
3. místo: Martin Hamák
4. místo: Maxim Steiner

Ml. žáci 6-11 let,  -30 kg:

1. místo: David Šípek
2. místo: Tobiáš Louda
3. místo: Vojtěch Slouka
4. místo: Josef Benda

Ml. žáci 6-11 let,  -35 kg:

1. místo: Daniel Dlouhý
2. místo: Kristián Jančařík
3. místo: Marek Špale
4. místo: Martin Skála

Ml. žáci 6-11 let,  -41 kg:

1. místo: Martin Vach
2. místo:Šimon Louda
3. místo: Matouš Novotný
4. místo: Matyáš Turník

Ml. žákyně 6-11 let, -35 kg:

1. místo: Tereza Skálová
2. místo: Natálie Klimentová

Ml. žákyně 6-11 let, -42 kg:

1. místo: Denisa Žilinská
2. místo: Ella Egermajerová  
3. místo: Tereza Houdková

St. žáci  12-14 let, -47 kg:

1. místo: Tomáš Jana
2. místo: Martin Chudáček
3. místo: Jakub Knotek                                 

St. žákyně 12-14 let, -50 kg:

1. místo:  Barbora Šedková
2. místo: Jana Chudáčková
3. místo: Zdeňka Poslední
4. místo: Natálie Dlouhá

Dorostenci 15-17 let,  -55 kg:

1. místo: Adam Panuška
2. místo: Kryštof Ircing

Dorostenci 15-17 let, -70 kg:

1. místo: Filip Knopp
2. místo: Adam Vach
3. místo: Oleksandr Sushynskyi

Dorostenci 15-17 let,  +70 kg:

1. místo: Filip Monach
2. místo: Petr Pelikán

Muži BRH:

1. místo: Tomáš Zazvonil
2. místo: Ladislav Mourek
3. místo: Pavel Jana
4. místo: Lukáš Göth

Ženy BRH:

1. místo: Eva Názlerová
2. místo: Veronika Kratochvílová
3. místo: Zdeňka Sůvová
4. místo: Aneta Dohnalová

Výsledky III. kola KLM Blovice 20.5.2018

Kata ml. žákyně 8. kyu                                  
2. místo: Natálie NOVÁKOVÁ
3. místo: Katrin ŠVEHLOVÁ

Kata ml. žáci 8. kyu                                        
1. místo: Tomáš CHÝNOVSKÝ
2. místo: Vojtěch PLICHTÍK
5. místo: David ŠÍPEK

Kata ml. žáci 7. kyu
2. místo: Martin VACH
3. místo: Daniel DLOUHÝ
3. místo: Marek ŠPALE

Kata ml. žáci 6. kyu                                 
1. místo: Tobias NAGY

Kata st. žáci 8. kyu
5. místo: Ondřej AUBRECHT

Kata st. žáci 7. - 6. kyu
2. místo: Vojtěch PLEŠMÍD

Kata st. žákyně 7. - 6. kyu
3. místo: Anna LEVOVÁ
3. místo: Zdeňka POSLEDNÍ

Kata team ml. žáci
2. místo: Narama Plzeň - Tygři
(Marek Špale, Daniel Dlouhý, Natálie Dlouhá)
3. místo: Narama Rokycany  - team B
(Natálie Nováková, Martina Chmelířová, Katrin Švehlová)
3. místo: Narama Rokycany  - team A
(Břetislav Hrdlička, Tobias Nagy, Tomáš Chýnovský)

Kata team st. žáci
2. místo: Narama Rokycany
(Vojtěch Plešmíd, Ondřej Aubrecht, Tomáš Krtil)

Kumite ml. žáci - 30 kg                                            
1. místo: Daniel DLOUHÝ
2. místo: Martin SKÁLA
3. místo: Tomáš CHÝNOSVKÝ
3. místo: David ŠÍPEK
5. místo: Kristián JANČAŘÍK
5. místo: Jakub ELSTNER

Kumite ml. žákyně - 35 kg
2. místo: Natálie NOVÁKOVÁ

Kumite ml. žáci - 35 kg
3. místo: Martin VACH
5. místo: Marek ŠPALE

 

Kumite ml. žáci - 41 kg
1. místo: Tobias NAGY
3. místo: Vojtěch PLICHTÍK

Kumite ml. žákyně - 41 kg
3. místo: Katrin ŠVEHLOVÁ

Kumite ml. žákyně +41 kg
1. místo: Natálie DLOUHÁ
3. místo: Martina CHMELÍŘOVÁ

Kumite st. žákyně + 50 kg
2. místo: Zdeňka POSLEDNÍ
3. místo: Anna LEVOVÁ

Kumite st. žáci -60 kg
2. místo: Vojtěch PLEŠMÍD

Kumite st. žáci +60 kg

1. místo: Ondřej AUBRECHT

2018 05 20 vysledky 3 kola KLM Blovice tabulka

Výsledky Narama Seito 13.5.2018

Mladší žáci 6 – 7 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Martin MUDRÁK
2.místo: Adam ANDRŽ
3.místo: Tomáš ŠÍPEK
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Adam ANDRŽ
2.místo: Filip ŠAFRÁNEK
3.místo: Martin MUDRÁK
4.místo: Tomáš ŠÍPEK
Absolutní vítěz: Adam ANDRŽ

Mladší žáci 8 – 9 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Josef LUONG
2.místo: Maxmilián BOLULLO
3.místo: Martin FEIX
4.místo: Petr VÁVERKA
Kumite:         1.místo: Martin FEIX
2.místo: Josef LUONG
3.místo: Maxmilián BOLULLO
4.místo:Petr VÁVERKA
Absolutní vítěz: Josef LUONG

Mladší žáci 10 – 11 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Martin HOSTEK
2.místo: Marek POLÁČEK
3.místo: Oleksandr SUSHYNSKYI
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Marek POLÁČEK
2.místo: Petr ČEKAN
3.místo: Martin HOSTEK
4.místo: Oleksandr SUSHYNSKYI
Absolutní vítěz: Marek POLÁČEK

Mladší žáci 6 – 8 let, 8.kyu
Kata:               1.místo: Tobiáš LOUDA
2.místo: Martin SKÁLA
3.místo: Jan NOVOTNÝ
4.místo: Martin HAMÁK
Kumite:         1.místo:Tobiáš LOUDA
2.místo: Jan NOVOTNÝ
3.místo: Martin SKÁLA
4.místo: Vojtěch SLOUKA
Absolutní vítěz: Tobiáš LOUDA

Mladší žáci 9 – 11 let, 8.kyu
Kata:                     1.místo: Břetislav HRDLIČKA
2.místo: David ŠÍPEK
3.místo: Pavel DVOŘÁK
4.místo: Jakub KUBÁT
Kumite:                1.místo: Břetislav HRDLIČKA
2.místo: David ŠÍPEK
3.místo: Filip FOŘT
4.místo: Adam ŠTEFFL
Absolutní vítěz: Břetislav HRDLIČKA

Mladší žáci 6 – 11 let, 7.kyu
Kata:                     1.místo: Daniel PEŠAN
2.místo: Daniel VRÁNA
3.místo: Martin VACH
4.místo: Marek ŠPALE
Kumite:                1.místo: Dominik ZBOROVJAN
2.místo: Matouš NOVOTNÝ
3.místo: Martin VACH
4.místo: Matyáš TURNÍK
Absolutní vítěz: Martin VACH

Mladší žáci 6 – 11 let, od 6.kyu
Kata:                     1.místo: Krisian YORDANOV
2.místo:Šimon LOUDA
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:                1.místo: Krisian YORDANOV
2.místo: Šimon LOUDA
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Krisian YORDANOV

Mladší žákyně 6 – 8 let, bez technického stupně
Kata:                     1.místo: Gabriela SVOBODOVÁ
2.místo: Karolína RAJCHMANOVÁ
3.místo: Nela JIRÁKOVÁ
4.místo:Tereza SKÁLOVÁ
Kumite:                1.místo: Gabriela SVOBODOVÁ
2.místo: Karolína RAJCHMANOVÁ
3.místo: Tereza SKÁLOVÁ
4.místo: Helen Miskei
Absolutní vítěz: Gabriela SVOBODOVÁ

Mladší žákyně 9 – 11 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Eliška VAŘEKOVÁ
2.místo: Pavlína KODÝTKOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Eliška VAŘEKOVÁ
2.místo: Pavlína KODÝTKOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Eliška VAŘEKOVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, 8.kyu
Kata:               1.místo: Katrin ŠVEHLOVÁ
2.místo: Adéla NIDLOVÁ
3.místo: Simona KŘÍŽOVÁ
4.místo: Veronika HRUBÁ
Kumite:         1.místo: Anna KONŮPKOVÁ
2.místo: Štěpánka ŠILINGOVÁ
3.místo: Katrin ŠVEHLOVÁ
4.místo: Ella EGERMAJEROVÁ
Absolutní vítěz: Katrin ŠVEHLOVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, 7.kyu
Kata:               1.místo: Adéla KUNDRÁTOVÁ
2.místo: Denisa SEDLÁKOVÁ
3.místo: Markéta KUNDRÁTOVÁ
4.místo: Daniela PRÁGEROVÁ
Kumite:         1.místo: Daniela PRÁGEROVÁ
2.místo: Laura ERBANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz:Daniela PRÁGEROVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, od 6.kyu
Kata:               1.místo: Valérie ÚLOVCOVÁ
2.místo: Aneta DŽUGANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Valérie ÚLOVCOVÁ
2.místo: Aneta DŽUGANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Valérie ÚLOVCOVÁ

Starší žáci 12 - 14 let, do 8.kyu
Kata:                     1.místo: Tomáš TUREK
2.místo: Ondřej BEHENSKÝ
3.místo: Jakub TYTL
4.místo: Adam ŠVARC
Kumite:                1.místo: Tomáš TUREK
2.místo: Adam ŠVARC
3.místo: Ondřej BEHENSKÝ
4.místo: Lukas LÖFFLER
Absolutní vítěz: Tomáš TUREK

Starší žáci 12 - 14 let, 7. - 5.kyu
Kata:                     1.místo: Manuel DEMEL
2.místo: Jiří TAUTRMAN
3.místo: Matyáš GÜNTER
4.místo:Vojtěch MOULIS
Kumite:                1.místo: Martin CHUDÁČEK
2.místo: Ondřej FEIX
3.místo:Matyáš GÜNTER
4.místo: Manuel DEMEL
Absolutní vítěz: Manuel DEMEL

Starší žáci 12 - 14 let, od 4.kyu
Kata:                     1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:                1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo:-
Absolutní vítěz: -

Starší žákyně 12 - 14 let, do 8.kyu
Kata:                     1.místo: Kristýna KULHÁNKOVÁ
2.místo: Anna SEMERÁDOVÁ
3.místo: Jana CHU DINH
4.místo: Kateřina CHU DINH
Kumite:                1.místo: Anna SEMERÁDOVÁ
2.místo: Kristýna KULHÁNKOVÁ
3.místo: Jana CHU DINH
4.místo: Kateřina CHU DINH
Absolutní vítěz: Anna SEMERÁDOVÁ

Starší žákyně 12 - 14 let, 7. - 5.kyu
Kata:               1.místo: Adéla BARÁKOVÁ
2.místo: Natálie KARLOVÁ
3.místo: Jana CHUDÁČKOVÁ
4.místo:Tereza NEDVÍDKOVÁ
Kumite:         1.místo: Barbora ŠEDKOVÁ
2.místo: Adéla BARÁKOVÁ
3.místo: Tereza NEDVÍDKOVÁ
4.místo: Marie GÜNTEROVÁ
Absolutní vítěz: Adéla BARÁKOVÁ

Starší žákyně 12 - 14 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -
Dorostenci 15 – 17 let, 7. – 5.kyu
Kata:               1.místo: Tomáš ŠÍMA
2.místo: Václav KONŮPEK
3.místo:
4.místo:
Kumite:         1.místo: Tomáš ŠÍMA
2.místo: Václav KONŮPEK
3.místo:
4.místo:
Absolutní vítěz: Tomáš ŠÍMA

Dorostenci 15 – 17 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: Petr PELIKÁN
2.místo: Ondřej MOŠNA
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Petr PELIKÁN
2.místo: Ondřej MOŠNA
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Petr PELIKÁN

Dorostenky 15 – 17 let, 7. – 5.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Dorostenky 15 – 17 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Senioři + Seniorky 18+
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenci 14 – 15 let
Kumite:         1.místo:
2.místo:
3.místo:
4.místo:

Ippon Shobu dorostenci 16 – 17 let
Kumite:         1.místo: Tomáš HAUZNER
2.místo: Petr PELIKÁN
3.místo: Ondřej MOŠNA
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenky 14 – 15 let
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Ippon Shobu dorostenky 16 – 17 let
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu muži 18+
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu ženy 18+
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

 

Výsledky II. kola KLM Kdyně 8. 4. 2018

Kata ml. žáci 8. kyu
1. místo: Tomáš Chýnovský
3. místo: Vojtěch Plichtík
5. místo: Jakub Elstner
5. místo: Břetislav Hrdlička

Kata ml. žákyně 7. kyu
5. místo: Natálie Dlouhá

Kata ml. žáci 7. kyu
3. místo: Daniel Dlouhý
5. místo: Martin Vach
5. místo: Marek Špale

Kata ml. žáci 6. kyu
2. místo: Tomáš Krtil
3. místo: Tobias Nagy

Kata st. žáci 8. kyu
3. místo: Ondřej Aubrecht
Kata st. žákyně 7. - 6. kyu
3. místo: Zdeňka Poslední

Kata team ml. žáci
1. místo: Narama Rokycany
(Břetislav Hrdlička, Tobias Nagy, Tomáš Chýnovský)
3. místo: Narama Plzeň - Tygři
(Marek Špale, Daniel Dlouhý, Natálie Dlouhá)

Kata team st. žáci
2. místo: Narama Rokycany
(Vojtěch Plešmíd, Ondřej Aubrecht, Tomáš Krtil)
3. místo: Narama Přeštice
(Berenika Poslední, Jakub Knotek, Zdeňka Poslední)

Kumite ml. žákyně - 30 kg
5. místo: Berenika Poslední

Kumite ml. žáci - 30 kg
2. místo: Daniel Dlouhý
3. místo: Jakub Elstner
3. místo: Tomáš Chýnovský

Kumite ml. žákyně - 35 kg
2. místo: Natálie Nováková

 Kumite ml. žáci - 35 kg
2. místo: Matyáš Turník
5. místo: Marek Špale

Kumite ml. žáci - 41 kg
2. místo: Martin Vach
3. místo: Vojtěch Plichtík
3. místo: Tobias Nagy

Kumite ml. žákyně +41 kg
1. místo: Martina Chmelířová
2. místo: Katrin Švehlová
3. místo: Natálie Dlouhá

Kumite ml. žáci +41 kg
1. místo: Tomáš Krtil

Kumite st. žáci - 45 kg
3. místo: Jakub Knotek

Kumite st. žákyně - 50 kg
1. místo: Zdeňka Poslední

Kumite st. žáci -60 kg
2. místo: Vojtěch Plešmíd

Kumite st. žáci +60 kg
1. místo: Ondřej Aubrecht

2018 04 08 vysledky 2 kola KLM Kdyne tabulka

Krajská liga mládeže, Klatovy, 4.3.2018

Kata ml. žáci 8. kyu
1. místo Tomáš Chýnovský
5. místo Martin Skála

Kata ml. žákyně 8. kyu
1. místo Natálie Nováková
2. místo Martina Chmelířová
3. místo Katrin Švehlová

Kata ml. žáci 7. kyu
2. místo Daniel Dlouhý
5. místo Marek Špale

Kata ml. žákyně 7. kyu
3. místo Natálie Dlouhá

Kata ml. žáci 6. kyu
2. místo Tobias Nagy

Kata st. žáci 8. kyu
3. místo Ondřej Aubrecht
3. místo Löffler Lucas

Kata st. žáci 7. - 6. kyu
1. místo Anna Levová
3. místo Natálie Jiráková
5. místo Zdeňka Poslední

Kata st. žáci 7. -6. kyu
3. místo Vojtěch Plešmíd

Kata team ml. žactvo
1. místo Břetislav Hrdlička, Tomáš Chýnovský, Tobias Nagy
3. místo Martina Chmelířová, Katrin Švehlová, Natálie Nováková

Kata team st. žactvo
5. místo Natálie Jiráková, Zdeňka Poslední, Martin Skála

Kumite ml. žáci - 30 kg
1. místo Daniel Dlouhý
3. místo Marek Špale
5. místo David Šípek
5. místo Anton Puscaru

Kumite ml. žáci - 35 kg
1. místo Tobias Nagy
2. místo Kristián Jančařík
5. místo Martin Vach

Kumite ml. žákyně - 35 kg
2. místo Natálie Nováková

Kumite ml. žáci - 41 kg
3. Matyáš Turník

Kumite ml. žákyně - 41 kg
1. místo Martina Chmelířová
3. místo Katrin Švehlová

Kumite ml. žáci + 41 kg
2. místo Filip Fořt

Kumite ml. žákyně + 41 kg
1. místo Natálie Dlouhá
3. místo Veronika Hrubá

Kumite st. žákyně - 50 kg
1. místo Zdeňka Poslední

Kumite st. žákyně + 50 kg
2. místo Anna Levová
3. místo Natálie Jiráková

Kumite st. žáci - 52 kg
1. místo Vojtěch Plešmíd

Kumite st. žáci + 60 kg
2. místo Ondřej Aubrecht
3. místo Lucas Löfler

VÝSLEDKY NARAMA OPEN 3.12.2017

• Ml. žáci -25kg:
1. místo: Josef Danihelka
2. místo: Matěj Jehlička
3. místo: Jakub Kubát
4. místo: Tobiáš Louda

• Ml. žáci -30 kg:
1. místo: Daniel Dlouhý
2. místo: David Šípek
3. místo: Kristián Jančařík
4. místo: Martin Skála

• Ml. žáci -35 kg:
1. místo: Šimon Louda
2. místo: Matouš Novotný
3. místo: Martin Vach
4. místo: Štěpán Vávra

• Ml. žáci -41 kg:
1. místo: Jan Švejkovský
2. místo:Tomáš Tihleka
3. místo: Patrik Lukáč
4. místo: Pavel Dvořák

• Ml. žáci +41 kg:
1. místo: Manuel Demel
2. místo: Jan Pavlas
3. místo: Kryštof Ircing
4. místo: Jan Jedlička


• Ml. žákyně -35 kg:
1. místo: Patricie Formanová
2. místo: Anežka Danihelková
3. místo: Denisa Žilinská
4. místo: Tereza Skálová

• Ml. žákyně -42 kg:
1. místo: Sára Doležalová
2. místo: Monika Burdová
3. místo: Ela Egermajerová
4. místo: Veronika Hrubá

• St. žáci -42 kg:
1. místo: Tomáš Jana
2. místo: Jakub Knotek
3. místo: Marek Novotný

• St. žáci -55 kg:
1. místo: Adam Panuška
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Petr Král
4. místo: Martin Chudáček 

• St. žákyně +50 kg:
1. místo: Leona Horváthová
2. místo: Barbora Šedková
3. místo: Natálie Šarmírová
4. místo: Natálie Wlachová 

• St. žáci +62 kg:
1. místo: Tomáš Höfer
2. místo: Kryštof Karban
3. místo: Lukáš Tomáš
4. místo: David Hach

• Dorostenky +57 kg:
1. místo: Eva Názlerová
2. místo: Kateřina Menclová
3. místo: Tereza Kopřivová

• Dorostenci -65 kg:
1. místo: Tomáš Pintner
2. místo: Dominik Čermák
3. místo: Petr Mourek
4. místo: Filip Knopp

• Muži BRH -70 kg:
1. místo: Pavel Kučera
2. místo: Jan Ševčík
3. místo: Jakub Valášek
4. místo: Lukáš Goth

 

Vánoční cena města Chodov 26.11.2017

18 oddílů, 146 závodníků, 9 z Narami

Kata ml. žáci 8. kyu
2. místo Tomáš Chýnovský

Kata veteránky
1. místo Emílie Mundlová

Kumite ml. žákyně + 30 kg (8. - 7. kyu)
1. místo Katrin Švehlová

Kumite ml. žáci + 35 kg (6.kyu - dan)
2. místi Tobias Nagy

Kumite st. žákyně + 50 kg (6.kyu - dan)
3. místo Anna Levová

Kumite dorostenky + 55 kg
3. místo Kateřina Motlová

Kumite juniorky - 65 kg
1. místo Nikola Faitová

Kumite ženy Open
2. místo Emílie Mundlová

Kata team (hostování za Karate Klub Klatovy)
1. místo Eva Motlová, Emílie Mundlová, Petra Levá Strnadová

Výsledky NARAMA SEITO 12.11.2017

  • Mladší žáci bez technického stupně :

 KATA
1.místo: Josef Luong
2. místo: Martin Feix
3. místo: Matěj Jehlička
4. místo: Marek Milčič

KUMITE
1.místo: Martin Hostek
2. místo: Josef Luong
3. místo: Michael Suchý
4. místo: Matěj Jehlička

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Josef Luong

  • Mladší žákyně 8. kyu:

KATA
1.místo: Natálie Nováková
2. místo: Martina Čejková
3.místo: Martina Chmelířová
4.místo: Katrin Švehlová

KUMITE
1.místo: Martina Chmelířová
2. místo: Natálie Nováková
3. místo: Katrin Švehlová
4. místo: Martina Čejková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Nováková

  • Mladší žákyně bez kyu:

KATA
1.místo: Eliška Vařeková
2. místo: Diana Vojteková
3.místo: Nela Jiráková
4.místo: Tereza Skálová

KUMITE
1.místo: Nela Jiráková
2. místo: Diana Vojteková
3. místo: Eliška Vařeková
4. místo: Tereza Skálová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Diana Vojteková

  • Mladší žáci 8. kyu :

KATA
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Tobiáš Louda
3. místo: Josef Benda
4. místo: Váslav Herajt

KUMITE
1.místo: Tobiáš Louda
2. místo: Jakub Elstner
3. místo: Martin Hamák
4. místo: Martin Mrskoš

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jakub Elstner

  • Starší žákyně do 8. kyu:

KATA
1.místo: Tereza Temniaková
2. místo: Nikola Podušková
3. místo: Nela Vrábelová
4. místo: Natálie Sládková

KUMITE
1.místo: Nela Vrábelová
2. místo: Tereza Temniaková
3. místo: Nikola Podušková
4.místo: Natálie Sládková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Tereza Temniaková

  • Dorostenci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Štěpán Šleis
2. místo: Samuel Bastl

KUMITE
1.místo: Štěpán Šleis
2. místo: Samuel Bastl

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Štěpán Šleis

  • Mladší žáci 8.kyu :

KATA
1.místo: Tomáš Chýňovský
2. místo: Jan Herajt
3.místo: David Královec
4. místo: Břetislav Hrdlička

KUMITE
1.místo: Vojtěch Plichtik
2. místo: Michal Würtherle
3.místo: Břetislav Hrdlička
4. místo: Kristián Jančařík

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Břetislav Hrdlička

  • Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Lucie Kravec
2. místo: Lea Heřmanová
3.místo: Natálie Dlouhá

KUMITE
1.místo: Natálie Dlouhá
2. místo: Lucie Kravec

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Lucie Kravec

  • Starší žáci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Michal Královec
2. místo: Tomáš Turek
3. místo: Ondřej Behenský
4. místo: Ondřej Bušek

KUMITE
1.místo: Ondřej Aubrecht
2. místo: Tomáš Turek
3. místo: Ondřej Behenský
4. místo: Ondřej Bušek

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Turek

  • Mladší žákyně od 6. kyu:

KATA
1.místo: Linda Tihelková
2. místo: Aneta Džuganová
3. místo: Valérie Úlovcová
4. místo: Michaela Pirnerová

KUMITE
1.místo: Valérie Úlovcová
2. místo: Linda Tihelková
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Linda Tihelková

  • Mladší žáci 7. kyu:

KATA
1.místo: Petr Nguyen
2. místo: Manuel Demel
3. místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Marek Špale

KUMITE
1.místo: Petr Nguyen
2. místo: Daniel Dlouhý
3. místo: Tomáš Tihelka
4. místo: Ondřej Soukup

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Petr Nguyen                               

  • Starší žákyně 5-7. kyu:

KATA
1.místo: Petra Danihelková
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Jana Chudáčková
4. místo: Marie Günterová

KUMITE
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Jana Chudáčková
3. místo: Patricie Formanová
4. místo: Tereza Nedvídková             

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Zdeňka Poslední

  • Mladší žáci od 6. kyu:

KATA
1.místo: Tobias Nagy
2. místo: Krisian Yordanov
3. místo: Šimon Louda
4. místo: Kryštof Ircing

KUMITE
1.místo: Krisian Yordanov
2. místo: Vojtěch Moulis
3. místo: Šimon Louda
4. místo: Kryštof Ircing

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Krisian Yordanov

  • Starší žáci 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo:  Martin Chudáček
3. místo: Jakub Volf
4. místo: Tomáš Jana

KUMITE
1.místo: Jiří Tautrman
2. místo: Martin Chudáček
3. místo: Tomáš Tříska
4. místo: Štěpán Hirschau

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Martin Chudáček

  • Dorostenci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jakub Trčka
3. místo: Jan Strejc

KUMITE
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jan Strejc

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Václav Konůpek 

  • Dorostenci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Petr Pelikán

  • Ippon shobu dorostenci:

1. místo: Filip Monach
2. místo: Ondřej Mošna

  • Ippon shobu ženy:

1. místo: Veronika Kratochvílová
2. místo: Emílie Mundlová

  • Ippon shobu dorostenci:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3. místo: Tomáš Hauzner

  • Kata senioři:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3. místo: Veronika Kratochvílová
4. místo: Emílie Mundlová

V. ročník Velké ceny Kdyně 4.11.2017

Ml. žáci 7-9 let:

kata 8.kyu:
1. místo – Tomáš Chýnovský

kata 7. kyu:
2. místo – Daniel Dlouhý
3. místo – Tomáš Tihelka
3. místo – Marek Špale

kumite -32kg:
1. místo – Daniel Dlouhý
3. místo – Marek Špale

kumite +32kg:
2. místo – Tomáš Tihelka
3. místo – Martin Vach

Ml. žákyně 7-9 let:

kata 8. kyu:
2. místo – Natálie Nováková

Ml. žáci 10-11 let:

kata 8. kyu:
1. místo – Břetislav Hrdlička

kata od 6. kyu:
2. místo – Tobias Nagy
3. místo – Kryštof Ircing

kumite -35kg:
1. místo – Tobias Nagy
3. místo – Ondřej Soukup

kumite +41kg:
3. místo – Kryštof Ircing

Ml. žákyně 10-11 let:

kumite +35kg:
3. místo – Natálie Dlouhá

Starší žáci:

kata od 6. kyu:
3. místo – Tomáš Jana
3. místo – Tomáš Tříska

Kumite -45kg:
1. místo – Tomáš Tříska
2. místo – Tomáš Jana

Starší žákyně:

kata od 6. kyu:
1. místo – Anna levová
2. místo – Natálie Jiráková

kumite +50kg:
1. místo – Anna Levová
3. místo – Natálie Jiráková

Dorostenci:

Kumite -52kg:
1. místo – Ondřej Mošna

Dorostenky:

kata od 6. kyu:
3. místo – Kateřina Motlová

kumite +54kg:
1. místo – Kateřina Motlová

Junioři:

kata:
2. místo – Petr Pelikán
3. místo – Filip Knopp

kumite -61kg:
2. místo – Filip Knopp

Muži:

kata:
3. místo – Tomáš Hoang

Ženy:

kumite BRH:
3. místo – Veronika Kratochvílová

KATA TEAM:

ml. žáci:
3. místo – Hrdlička, Nováková, Chmelířová

st. žáci:
2. místo – Motlová, Levová, Královec

VÝSLEDKY IV.KOLO KRAJSKÉ LIGY MLÁDEŽE, PLZEŇ 8.10.2017

kata ml. žáci 8. kyu
1. místo Tomáš Chýnovský
2. místo Břetislav Hrdlička

kata ml. žáci 7. kyu
2. místo Daniel Dlouhý

kata ml. žáci 6. kyu
2. místo Tobias Nagy
3. místo Šimon Louda

kata ml. žákyně 8. kyu
3. místo Martina Chmelířová
3. místo Natálie Nováková
5. místo Tereza Havlová
5. místo Veronika hrubá

kata ml. žákyně 7. - 6. Kyu
5. místo Aneta Džuganová

kata ml. žákyně 7. - 6. Kyu
1. místo Kateřina Motlová
2. místo Anna Levová
3. místo Natálie Jiráková
5. místo Zdeňka Poslední

kumite ml. žáci - 30 kg
3. místo Daniel Dlouhý
5. místo Kristián Jančařík

kumite ml. žáci - 41 kg
3. místo Milan Hájek
3. místo Vojtěch Plichtík

kumite ml. žáci - 35 kg
1. místo Tobias Nagy
3. místo Šimon Louda

kumite ml. žákyně - 30 kg
3. místo Natálie Nováková
3. místo Berenika Poslední
5. místo Tereza Havlová

kumite ml. žákyně - 41 kg
1. místo Martina Chmelířová
2. místo Veronika Hrubá
3. místo Katrin Švehlová
5. místo Jana Ryšavá

kumite ml. žákyně + 41 kg
2. místo Natálie Dlouhá
3. místo Aneta Džuganová

kumite st.. žáci - 45 kg
1. místo Vojtěch Plešmíd
2. místo Jakub Knotek
3. místo Antonín Štýbr

kumite st. žáci - 45 kg
1. místo Lucas Löffler

kumite st. žákyně - 50 kg
1. místo Zdeňka Poslední

kumite st. žákyně + 50 kg
1. místo Kateřina Motlová
2. místo Natálie Jiráková
3. Anna Levová

kata team mladší žactvo
3. místo Břetislav Hrdlička, Natálie Nováková, Martina Chmelířová
5. místo Daniel Dlouhý, Natálie Dlouhá, Marek Špale

kata team starší žactvo
1. místo Kateřina Motlová, Anna Levová, Michal Královec
3. místo Zdeňka Poslední, Natálie Jiráková, Jakub Knotek

 

VÝSLEDKY NARAMA OPEN 4.6.2017

  • Ml. žáci -25kg:

1. místo: Jakub Ševčík  - Panter Kralovice
2. místo: Josef Danihelka – Panter Kralovice
3. místo: Vojtěch Slouka - Narama
4. místo: Martin Hamák – Budo Klatovy

  • Ml. žáci -30 kg:

1. místo: Daniel Dlouhý - Narama
2. místo: Marek Špale - Narama
3. místo: Filip Foreman – Panter Kralovice
4. místo: Kristián Jančařík - Narama

  • Ml. žáci -35 kg:

1. místo: Tomáš Vančura - Narama
2. místo: Martin Vach - Narama
3. místo: Matouš Novotný – Budo Klatovy
4. místo: Matyáš Turník – Narama

  • Ml. žáci -41 kg:

1. místo: Martin Chudáček  – Narama
2. místo: Vojtěch Tomeš – Panter Kralovice
3. místo: Marek Novotný – Budo Klatovy
4. místo: Tomáš Jana – Narama

  • Ml. žáci +41 kg:

1. místo: Roman Sarakul – Lana Gym
2. místo: Kryštof Ircing  - Narama
3. místo:  Manuel Demel- Budo Klatovy
4. místo: Mikuláš Popel – Panter Kralovice                                                                      

  • St. žáci -55 kg:

1. místo: Samuel Soukup – Atom Gym
2. místo: Alex Štembera – Atom Gym
3. místo: Adam Panuška - Narama

  • St. žáci -62 kg:

1. místo: Tomáš Pintner - K.K.K. Vary
2. místo: Lukáš Gutzloe - K.K.K. Vary       
3. místo: Ondřej Koukolík – Panter Kralovice

  • Žáci +62 kg:

1. místo: David Mach – Panter Kralovice
2. místo: Jan Hašl – Atom Gym

  • Ml. žákyně -35 kg:

1. místo:  Aežka Danihelková – Panter Kralovice
2. místo: Denisa Žilinská -  Narama
3. místo: Patricie Formanová  -  Narama
4. místo: Tereza Havlová – Narama

  • Ml. žákyně -42 kg:

1. místo:  Jana Chudáčková- Narama
2. místo: Monika Burdová -  K.K.K. Vary
3. místo: Zdeňka Poslední  -  Narama
4. místo: Jana Ryšavá – Narama

  • St. žákyně +50  kg:

1. místo:  Lea Horváthová – K.K.K. Vary
2. místo: Natálie Jiríková -  Narama
3. místo: Natálie Šarmírová  -  K.K.K. Vary
4. místo: Barbora Šedková – Narama         

  • Dorostenky -57 kg:

1. místo: Kateřina Gaspárová – KK Karlovy Vary
2. místo: Pavla Konečná – Tonny Pacanda – Gym z.s.
3. místo: Kateřina Menclová – Panter Kralovice                 

  • Dorostenky +57 kg:

1. místo: Eva Názlerová – Panter Kralovice
2. místo: Tereza Kopřivová - Panter Kralovice

  • Dorostenci -65 kg:

1. místo: Dominik Čermák – Panter Kralovice
2. místo: Filip Knopp - Narama

  • Dorostenci +70 kg:

1. místo: Václav Kraus - Panter Kralovice
2. místo: Nikola Demel – Budo Klatovy

VÝSLEDKY III.KOLO KRAJSKÉ LIGY MLÁDEŽE, KDYNĚ 21.5. 2017

kata ml. žáci 8. kyu
1. místo Tomáš Chýnovský
5. místo Martin Vach

kata st. žákyně 8. kyu
3. místo Kristýna Baudry

kata st. žáci 8. kyu
5. místo Tomáš Tilňák

kata ml. žáci 7. kyu
3. msíto Tobias Nagy

kata ml. žákyně 7. - 6. kyu
5. místo Patricie Formanová

kata st. žáci 7. - 6. kyu
3. místo Jakub Knotek

kata st. žákyně 7. - 6. kyu
2. místo Anna Levová
3. místo Kateřina Motlová

kata team mladší žactvo
3. místo Tobias Nagy, Tomáš Chýnovský, David Královec

kata team starší žactvo
1. místo Kateřina Motlová, Anna Levová, Michal Královec

kumite ml. žáci - 30 kg
3. místo Tomáš Chýnovský
3. místo Daniel Dlouhý
5. místo David Šípek
5. místo Marek Špale

kumite ml. žákyně - 30 kg
3. místo Patricie Formanová

kumite ml. žáci - 35 kg
1. místo Tobias Nagy
5. místo Ondřej Soukup

kumite ml. žákyně - 35 kg
2. místo Zděnka Poslední
5. místo Natálie Nováková

kumite ml. žákyně + 35 kg
1. místo Martina Chmelířová

kumite ml. žákyně + 41 kg
3. místo Natálie Dlouhá

kumite st. žáci - 39 kg
2. místo Jakub Knotek

kumiten st. žáci + 50 kg
1. místo Kateřina Motlová
2. místo Anna Levová
3. místo Kristýna Baudry

LÁZEŇSKÝ POHÁR, KARLOVY VARY, 13.5.2017

kata ml. žáci(7-9 let) 7. kyu
2. místo Tobias Nagy

kumite ml. žákyně (7-9 let) -30kg -7.kyu
2. místo Natálie Nováková

kumite st. žákyně (12-13 let) +50 kg
2. místo Anna Levová

VÝSLEDKY NARAMA SEITO 14.5.2017

Mladší žáci 6-7 let  bez technického stupně :

KATA
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Václav Herajt
3. místo: Tobiáš Louda
4. místo: Martin Skála

KUMITE
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Martin Skála
3. místo: Tobiáš Louda
4. místo: Václav Herajt

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jakub Elstner

Mladší žáci 8-9 let, bez technického stupně :

KATA
1.místo: Milan Hájek
2. místo: Kristián Jančařík
3. místo: Jan Herajt
4. místo: Jan Klinger

KUMITE
1.místo: Filip Fořt
2. místo: Anton Puscaru
3. místo: Milan Hájek
4. místo: Jan Klinger

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Milan Hájek

Mladší žáci 10-11 let, bez technického stupně:

KATA
1.místo: Vojtěch Plichtík
2. místo: Ondřej Hrečin
3. místo: Lucas Löffer
4. místo: Jan Pinker

KUMITE
1.místo: Vojtěch Plichtík
2. místo: Lucas Löffer
3. místo: Ondřej Hrečin
4.místo: Jan Pinker

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Vojtěch Plichtík

Mladší žákyně bez technického stupně:

KATA
1.místo: Katrin Švehlová
2. místo: Martina Čejková
3. místo: Simona Křížová
4. místo: Tereza Havlová

KUMITE
1.místo: Katrin Švehlová
2. místo: Martina Čejková
3. místo: Simona Křížová
4. místo: Veronika Hrubá

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Katrin Švehlová

Mladší žáci , 8.kyu :

KATA
1.místo: Tomáš Chýnovský
2. místo: Tomáš Tihelka
3.místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Samuel Kanta

KUMITE
1.místo: Samuel Kanta
2. místo: Tomáš Chýnovský
3.místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Marek Špale

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Tihelka

Mladší žáci 9-11 let, 8 kyu:

KATA
1.místo: Matěj Cidorák
2. místo: Matyáš Turník
3.místo: David Královec
4. místo: Jakub Kovařík

KUMITE
1.místo: David Královec
2. místo: Josef Herajt
3.místo: Tony Le
4. místo: Matyáš Turník

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: David Královec

Mladší žákyně  8. kyu:

KATA
1.místo: Lucie Kravec
2. místo: Natálie Dlouhá
3.místo: Natálie Nováková
4.místo: Anna Konůpková

KUMITE
1.místo: Natálie Nováková
2. místo: Natálie Dlouhá
3. místo: Nikola Kantová
4. místo: Tereza Brůžková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Nováková

Starší žáci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Tomáš Turek
2. místo: Mikoláš Metelec
3. místo: Jakub Volf
4. místo: Tomáš Tilňák

KUMITE
1.místo: Tomáš Turek
2. místo: Mikoláš Metelec
3. místo: Tomáš Tilňák
4. místo: Jakub Volf

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Turek

Starší žákyně do 8. kyu:

KATA
1.místo: Christie Baudry
2. místo: Tereza Carmine

KUMITE
1.místo: Christie Baudry
2. místo: Tereza Carmine

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Christie Baudry

Mladší žáci  7. kyu:

KATA
1.místo: Krisian Yordanov
2. místo: Štěpán Hirschau
3. místo: Radek Tirala
4. místo: Petr Nguyen

KUMITE
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo: Radek Tirala
3. místo: Krisian Yordanov
4. místo: Šimon Louda

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Štěpán Hirschau                                

Mladší žáci od 6. kyu:

KATA
1.místo: Marek Novotný
2. místo: Tomáš Jana
3. místo: Martin Chudáček

KUMITE
1.místo: Tomáš Jana
2. místo: Martin Chudáček
3. místo: Marek Novotný

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Tomáš Jana

Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová

KUMITE
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Karolína Francová

Mladší žákyně 6. kyu:

KATA
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Linda Tihelková
4. místo: Aneta Džuganová

KUMITE
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Patricie Formanová

Starší žákyně 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Tereza Knoppová
2. místo:  Tereza Vančurová
3. místo: Jana Chudáčková
4. místo: Kateřina Klencová

KUMITE
1.místo: Jana Chudáčková
2. místo: Natálie Karlová
3. místo: Tereza Vančurová
4. místo: Anna Karlová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jana Chudáčková

Dorostenci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Václav Konůpek
4. místo: Jan Bezděk

KUMITE
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jan Strejc
3. místo: Petr Pelikán
4. místo: Jan Bezděk

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Petr Pelikán

Dorostenci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Ondřej Mošna
2. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Ondřej Mošna
2. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Ondřej Mošna

CHODSKÝ POHÁR, IX.ROČNÍK, DOMAŽLICE, 22.4.2017

kata ml. žáci(7-9 let) 8. kyu
3. místo Tomáš Chýnovský
3. místo Daniel Dlouhý

kata ml. žáci (7-9 let) 7. kyu
1. místo Tobias Nagy

kumite ml. žáci (7-9 let) +32kg
1. místo Tobias Nagy

kata ml. žáci (10-11 let) 7. kyu
3. místo Martin Chudáček

kata ml. žáci (10-11 let) 6. kyu
2. místo Tomáš Jana

kata ml. žákyně (10-11 let) 8.kyu
3. místo Tereza Brůžková

kata ml. žákyně (10-11 let) 6.kyu
3. místo Patricie Formanová

kumite ml. žákyně (10-11 let) +35kg
3. místo Zdeňka Poslední

kata st. žákyně 8-7. kyu
1. místo Anna Levová

kata st. žákyně od 6. kyu
3. místo Natálie Jiráková

kumite st. žákyně -50kg
3. místo Jana Chudáčková

kumite st. žákyně +50kg
1. místo Anna Levová
3. místo Natálie Jiráková

kumite dorostenky +54kg
2. místo Nikola Faitová

kata muži od 6. kyu
3. místo Ladislav Mourek

kumite muži -75kg
2. místo Ladislav Mourek

kumite muži +84kg
2. místo Hoang Thang Huu

kata ženy od 6. kyu
3. místo Veronika Kratochvílová

kumite ženy -68kg
2. místo Veronika Kratochvílová
3. místo Eliška Radová

VÝSLEDKY II.KOLO KRAJSKÉ LIGY MLÁDEŽE, KLATOVY 5.3. 2017

kata ml. žáci 8. kyu
       1. místo Tomáš Chýnovský
       2. místo Daniel Dlouhý
       5. místo Matyáš Turník

kala ml.žáci 7. kyu
      
1. místo Tobias Nagy

kata ml. žáci 6. kyu
      3. místo Tomáš Jana

kata st. žákyně
      
1. místo Kristie Baudry

kata st. žákyně 7-6. kyu
      3. místo Kateřina Motlová
      3. místo Anna Levová
      5. místo Natálie Jiráková

kata st. žáci 8. kyu
      
5. místo Tomáš Tilňák

kata st. žáci 7.-6. kyu
      
2. místo Vojtěch Plešmíd

kumite ml. žákyně - 35 kg
      
2. místo Martina Chmelířová
      3. místo Zděnka Poslední

kumite ml. žáci - 35 kg
      1. místo Tobias Nagy
      5. místo Martin Vach

kumite ml. žáci - 30 kg
      3. místo Tomáš Chýnovský

kumite ml. žáci - 41 kg
       
3. místo Jakub Knotek

kumite ml. žákyně+ 41 kg
      
3. místo Valerie Úlovcová

kumite st. žákyně + 50 kg
      1. místo Kateřina Motlová
      2. místo Anna Levová
      3. místo Kristie Baudry
      3. místo Natálie Jiráková

kumite st. žáci do 60 kg
      3. místo Vojtěch Plešmíd

VÝSLEDKY I.KOLO KRAJSKÉ LIGY MLÁDEŽE, KDYNĚ 29.1. 2017

Celkem se zúčastnilo 21 dětí z Narami.

Kata ml. žákyně 8. kyu
3. místo Martina Chmelířová
5. místo Berenika Poslední
5. místo Natálie Dlouhá

Kata ml. žáci 8. kyu
1. místo Tomáš Chýnovský

Kata ml. žáci 7. kyu
2. místo Tobias Nagy

Kata ml. žákyně 7.-6. kyu
5. místo Zděnka Poslední

Kata st. žáci 8. kyu
3. místo Tomáš Tilňák

Kata st. žáci 7. - 6. kyu
3. místo Vojtěch Plešmíd
5. místo Jan Poslední

Kata st. žákyně 7. - 6. kyu
2. místo Kateřina Motlová
5. místo Anna Levová

Kumite Ml. žákyně -30 kg
3. místo Natálie Dlouhá
3. místo Berenika Poslední
5. místo Patricie Formanová

Kumite ml. žákyně -35 kg
3. místo Zděnka Poslední

Kumite ml. žáci - 30 kg
2. místo Tomáš Chýnovský
3. místo Marek Špale
5. místo Daniel Dlouhý

Kumite ml. žáci - 35 kg
3. místo Tobias Nagy
3. místo Martin Vach
5. míato Matyáš Turník

Kumite ml. žákyně - 41 kg
2. místo Martina Chmelařová

Kumite ml. žákyně + 41 kg
3. místo Natálie Dlouhá

Kumite st. žáci -39 kg
1. místo Jan Poslední

Kumite st. žáci -52 kg
2. místo Vojtěch Plešmíd

Kumite st. žákyně - 50 kg
3. místo Barbora Šedková

Kumite st. žákyně +50 kg
1. místo Kateřina Motlová
3. místo Anna Levová

NARAMA OPEN 4.12.2016

Mladší žáci -25kg:

1. místo: Josef Danihelka
2. místo: Martin Hamák
3. místo: Samuel Kanta
4. místo: Jan Novotný

Mladší žáci  25-30 kg:

1. místo: Matouš Novotný
2. místo: Daniel Dlouhý
3. místo: Martin Skála
4. místo: Václav Strnádek

Mladší žáci  -30 kg:

1. místo: Ondřej Soukup
2. místo: Jakub Karban
3. místo: Marek Špale
4. místo: Kristián Jančařík

Mladší žáci -35 kg 1.:

1. místo: Roman Sarakol
2. místo: Martin Vach
3. místo: Pavel Dvořák
4. místo: Tomáš Vančura

Mladší žáci -35 kg 2.:

1. místo: Jan Tomáš
2. místo: Vojtěch Moulis
3. místo: Jakub Knotek
4. místo: Štěpán Vávra

Mladší žáci -41 kg:

1. místo: Martin Chudáček
2. místo: Kryštof Incing
3. místo: Lukáš Rosa

Mladší žáci +41 kg:

1. místo: Lukáš Tomášek
2. místo: Jakub Žigmund
3. místo: David Hach
4. místo: Manuel Demel      

Starší žáci  -42 kg:

1. místo: Ondřej Suchý
2. místo: Jan Poslední

Starší žáci  -47 kg:

1. místo: Adam Panuška
2. místo: Ondřej Drbohlav
3. místo: Vojtěch Drbohlav   

Starší žáci -55 kg:

1. místo: Samuel Soukup
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Höfer
4. místo: Martin Auterský

Starší žáci -62 kg:

1. místo: Petr Kolář
2. místo: Jakub Nováček

Mladší žákyně -28 kg:

1. místo:  Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední 
3. místo: Tereza Havlová                              

Mladší žákyně -35 kg:

1. místo:  Zdeňka Poslední 
2. místo: Anežka Danihelková
3. místo: Monika Burdová
4. místo: Kristýna Vogelová

Mladší žákyně -42 kg:

1. místo:  Kristýna Kiglerová
2. místo: Jana Ryšavá

Mladší žákyně +42 kg:

1. místo:  Tereza Carmine
2. místo: Valerie Úlovcová

Starší žákyně  -42 kg:

1. místo: Adriana Karbanová
2. místo: Jana Chudáčková
3. místo: Valentýna Tichá

Starší žákyně  +50 kg:

1. místo: Lea Horváthová
2. místo: Veronika Boltíková

Dorostenky -57 kg:

1. místo: Barbora Šedková
2. místo: Pavla Konečná

Dorostenky +57 kg:

1. místo: Eva Názlerová
2. místo: Kateřina Menclová
3. místo: Tereza Kopřivová

Dorostenci -65 kg:

1. místo: Dominik Čermák
2. místo: Jakub Valášek
3. místo: Filip Knopp
4. místo: Nikola Demel

Dorostenci +70 kg:

1. místo: Šimon Szabo
2. místo: Richard Bílý
3. místo: Jan Strejc

 

VÁNOČNÍ CENA MĚSTA CHODOV 27.11.2016

Zúčastnilo se celkem 9 závodníků, 5 z Rokycany, 3 z Přeštic, 1 z Plzně

Kata ml. žáci (6-9 let) 8. kyu:
2. místo Tobias Nagy

Kata st. žákyně 7. kyu:
3. místo Anna Levová

Kumite ml. žáci (6-9 let) 8.7. kyu - 32 kg:
1. místo Tobias Nagy

Kumite dorostenky + 54 kg:
2. místo Nikola Faitová

Kumite st. žákyně 6. kyu + 50 kg:
2. místo Kateřina Motlová

Kumite st. žákyně 8.-7. kyu + 50 kg:
1. místo Anna Levová

Kumite dorost + 70 kg:
3. místo Jan Strejc

Kumite ml. žákyně (10-11 let) + 35 kg:
3. místo Kristýna Kiglerová

Kumite ženy BRH:
3. místo Emílie Mundlová

IV. ROČNÍK VELKÉ CENY KDYNĚ 5.11.2016

Zúčastnilo se celkem 6 závodníků, 5 z Přeštic a 1 z Rokycan pouze na kumite.

Kata st. žákyně od 6. kyu:
3. místo Natálie Jiráková
3. místo Zdeňka Poslední

Kata dorostenci od 6. kyu:
3. místo Jan Strejc

Kumite ml. žákyně + 35 kg:
1. místo Zdeňka Poslední

Kumite st. žáci - 39 kg:
2. místo Jan Poslední

Kumite st. žákyně + 50 kg:
2. místo Natálie Jiráková

Kumite dorostenci + 75 kg:
1. místo Jan Strejc

Kumite dorostenky + 54 kg:
1. místo Nikola Faitová

Kumite ženy BRH:
2. místo Emílie Mundlová

NARAMA SEITO 13.11.2016

  • Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová
3. místo: Krsitýna Kiglerová
4. místo: Andrea Louvarová

KUMITE
1.místo: Anna Kralová
2. místo: Kristýna Kiglerová
3. místo: Valérie Úlovcová
4. místo: Andrea Louvarová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Valérie Úlovcová

  • Mladší žákyně 6. kyu:

KATA
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Kateřina Klencová
3. místo: Patricie Formanová
4. místo: Michaela Pirnerová

KUMITE
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Zdeňka Poslední

  • Starší žáci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Václav Vitoň
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Jan Poslední
4. místo: Tomáš Thin

KUMITE
1.místo: Václav Vitoň
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Jakub Nováček
4. místo: Tomáš Thin

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Václav Vitoň

  • Starší žáci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Šimon Szabo
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Šimon Szabo
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Šimon Szabo

  • Starší žákyně 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Natálie Jiráková
2. místo:  Kateřina Vápeniková
3. místo: Tereza Vančurová
4. místo: Veronika Boltíková

KUMITE
1.místo: Adéla Baráková
2. místo: Veronika Janů
3. místo: Natálie Karlová
4. místo: Veronika Boltíková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Jiráková

  • Dorostenci 7.-5. kyu:

KATA
1.místo: Pavel Liška
2. místo: Jan Strejc
3. místo: Filip Knopp
4. místo: Jan Bezděk

KUMITE
1.místo: Pavel Liška
2. místo: Jan Bezděk
3. místo: Jan Strejc
4. místo: Filip Knopp

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Pavel Liška

  • Dorostenci  2. kyu:

KATA
1.místo: Ján Hornof
2. místo: Tomáš Tauchman

KUMITE
1.místo: Ján Hornof
2. místo: Tomáš Tauchman

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Ján Hornof

  • Muži – ippon shobu:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3.místo: Tomáš Hoang

  • Dorostenci -  ippon shobu

1. místo: Šimon Szabo
2. místo: Filip Monach
3. místo: Jan Strejc
4, místo: Pavel Liška

IV. KOLO KRAJSKÉ LIGY MLÁDEŽE 9.10.2016

Kata ml. žáci 8. kyu:
2. místo: Tobias NAGY
5. místo: Břetislav HRDLIČKA

Kata ml. žáci 6. kyu:
5. místo: Jan JEDLIČKA

Kata ml. žákyně 8.kyu:
5. místo: Štěpánka ŠILINGOVÁ
5. místo: Tereza CARMINE

Kata st. žáci 8. kyu:
1. místo: Martin HOREŠOVSKÝ
3. místo: Tomáš TILŇÁK

Kata st. žákyně 8. kyu:
1. místo: Christie BAUDRY

Kata st. žákyně 7. - 6. kyu:
3.místo: Kateřina MOTLOVÁ
5. místo: Nikola FAITOVÁ

Kumite ml. žáci -35kg:
1. místo: Tobias NAGY
2. místo: Matěj HOREŠOVSKÝ

Kumite ml. žáci +41kg:
3. místo: Jan JEDLIČKA
4. místo: Antonín ŠTÝBR

Kumite ml. žákyně -35kg:
3. místo: Zdeňka POSLEDNÍ
4. místo: Andrea LOUVAROVÁ

Kumite ml. žákyně -41kg:
1. místo: Kristýna KIGLEROVÁ

Kumite st. žáci -39kg:
2. místo: Martin HOREŠOVSKÝ

Kumite st. žáci -45 kg:
2. místo: Adam PANUŠKA

Kumite st. žákyně -50kg:
4. místo: Christie BAUDRY

Kumite st. žákyně +50kg:
1. místo: Kateřina MOTLOVÁ
4. místo: Natálie JIRÁKOVÁ

NARAMA OPEN 5.6.2016

Žáci -21kg:

1. místo: Jakub Kubát
2. místo: Jan Novotný
3. místo: Josef Danihelka
4. místo: Martin Hanák

Žáci -25kg:

1. místo: David Šípek
2. místo: Samuel Kanta
3. místo: Alex Hofman 
4. místo: Marek Špale       

Žáci  -30 kg:

1. místo: Filip Foreman
2. místo: Samuel Šimandl
3. místo: Ondřej Soukup
4. místo: Filip Vančata

Žáci -33 kg:

1. místo: Marek Novotný
2. místo: Tomáš Fořt
3. místo: Tomáš Tříska
4. místo: Vojtěch Moulis

Žáci  -35 kg:

1 místo: Martin Chudáček
2. místo: Tomáš Jana
3. místo: Jakub Knotek
4. místo: David Němec

Žáci +41 kg:

1. místo: Jakub Žigmund
2. místo: Manuel Demel
3. místo: Václav Mach
4. místo: Jan Jedlička        

Žáci  -42 kg:

1. místo: Jan Poslední
2. místo: Adam Panuška   

Žáci -55 kg:

1. místo: Filip Knopp
2. místo: David Mach       

Žáci -62 kg:

1. místo: Tomáš Pintner
2. místo: Jakub Nováček  

Žáci  +62 kg:

1. místo: Jiří Tomeš
2. místo:Ondřej Böhm

Žákyně -28 kg:

1. místo:  Anežka Danihelková
2. místo: Kristina Vogelová
3. místo: Tereza Brůžková
4. místo: Patricie Formanová

Žákyně -35 kg:

1. místo:  Zdeňka Poslední
2. místo: Kristýna Kiglerová
3. místo: Monika Budrová
4. místo: Andrea Louvarová

Žákyně -50 kg:

1. místo:  Natálie Jiráková
2. místo: Barbora Šedková
3. místo: Veronika Janů
4. místo: Jana Chudáčková

Žákyně  +50 kg:

1. místo: Natálie Lepionka
2. místo: Kateřína Menclová
3. místo: Tereza Kopřivová

Dorostenky -57 kg:

1. místo: Eliška Radová
2. místo: Eva Názlerová
3. místo: Kateřina Gaspárová

Dorostenci -65 kg:

1. místo: Nikola Demel
2. místo: Dominik Seko

Dorostenci -+65 kg:

1. místo: Jan Strejc
2. místo: Matouš Nový
3.místo: Václav Kraus
4.místo: Lukáš Vejvoda

III. kolo krajské ligy mládeže KDYNĚ 22.5.2016

Zúčastnili se 3 závodníci z Přeštic a 7 z Rokycan.

Kata

3.místo: Vojtěch Moulis (mladší žáci - 7.kyu)
2. místo: Nagy Tobias (mladší žáci - 8. kyu)
1. místo: Christie Baudry (mladší žákyně - 8. kyu)
2. místo: Nikola Faitová (starší žákyně - 7.-6.kyu)

Kumite

3. místo: Zdeňka Poslední (mladší žákyně -35 kg)
4. místo: Vojtěch Moulis (mladší žáci -35 kg)
2. místo: Jan Poslední (starší žáci -39 kg)
1. místo: Nikola Faitová (starší žákyně +50 kg)
3. místo: Matěj Horešovský (mladší žáci -35 kg)
3. místo: Anna Levová (mladší žákyně +41 kg)
4. místo: Martin Horešovský (mladší žáci -41 kg)
1. místo: Vojtěch Plešmíd (mladší žáci -41 kg)

Chodský pohár 23.4.2016

Zúčastnilo se 8 závodníků - 3 z Přeštic a 5 z Rokycan.

Kata ml. žáci 7-9 let 8. kyu
1. místo: Tobias Nagy
2. místo: Břetislav Hrdlička

Kata mladší žákyně 10-11 let 7. kyu
3. místo: Zdeňka Poslední

Kata starší žákyně 8.-7. kyu
2.místo: Natálie Jiráková

Kata st. žákyně od 6. kyu
2. místo: Kateřina Moltová

Kata dorostenky od 6. kyu
3. místo: Nikola Faitová

Kumite mladší žákyně 10-11 let -35 kg
3.místo: Zdeňka Poslední

Kumite ml. žákyně10-11 let + 35 kg
1. místo: Anna Levová

Kumite starší žákyně - 50 kg
2.místo: Natálie Jiráková

Kumite starší žákyně +50 kg
2. místo: Kateřina Motlová

Kumite starší žáci -39 kg
2.místo: Jan Poslední

Kumite juniorky - 59 kg
2. místo: Nikola Faitová

I. kolo Krajské ligy mládeže Klatovy 6.3.2016

Účast 13-ti závodníků z Rokycan.

Kata ml. žáci 8. kyu
3. místo: Tobias Nagy
5. místo: Matěj Horešovský

Kata ml. žákyně 8. kyu
2. místo: Christie Baudry

Kata st. žáci 8. kyu
3. místo: Michal Královec

Kata st. žákyně 7.-6. kyu
1. místo: Kateřina Motlová
2. místo: Nikola Faitová

Kumite ml. žáci - 41 kg
3. místo: Vojtěch Plešmíd

Kumite ml. žáci + 41 kg
3. místo: Ondřej Aubrecht

Kumite ml. žákyně - 41 kg
3. místo: Christie Baudry

Kumite ml. žákyně -+41 kg
1. místo: Anna Levová

Kumite st. žáci - 52 kg
3. místo: Michal Královec

Kumite st. žákyně + 50 kg
1. místo: Nikola Faitová

NARAMA OPEN 6.12.2015

Žáci -25kg:
1. místo: Alex Hofman – Narama

Žáci 25-30 kg:
1. místo: Tomáš Jana – Narama
2. místo: Matouš Auterský – PRO DEFENCE TYMÁKOV
3. místo: Vojtěch Moulis - Narama
4. místo: Alex Hofman

Žáci 30-35 kg:
1. místo: Jan Poslední - Narama
2. místo: Jakub Žigmund - Narama
3. místo: Václav Mach – Narama

Žáci 35-40 kg:
1. místo: Abdula Gusenjov – KKK Karlovy Vary
2. místo:Jan Jedlička - Narama

Žáci 40-45 kg:
1. místo: Filip Knopp - Narama
2. místo: Ondřej Mošna - Narama
3. místo: Filip Janeček - Narama

Žáci 45-50 kg:
1. místo: Dominik Čermák – Taekwon-do Panter
2. místo:Martin Auterský – Narama
3. místo: Lukáš Hodač – Heliss Gym Nýřany

Žáci 50-60 kg:
1. místo: Ondřej Böhm - Narama
2. místo: Adam Christoph – Hells Gym Nýřany
3. místo: Jan Cirbus – Narama
4. místo: Tomáš Pinter – KK Karlovy Vary

Žáci +60 kg:
1. místo: David Hoang – Taekwon – Do Panter
2. místo: Nikola Damel - Narama

Žáci +60 kg:
1. místo: Strejc Jan - Narama
2. místo:Souček Michal - Narama
3. místo: Lorenc Martin - Narama
4. místo:Szabó Šimon - Narama

Žákyně -32 kg:
1. místo: Barbora Šedková- Narama
2. místo: Barbora Zdeňková - Narama
3. místo: Zdeňka Poslední - Narama
4. místo: Lucie Mlezivová – Narama

Žákyně +55 kg:
1. místo: Tereza Kopřivová – Taekwon – Do Panter
2. místo: Natálie Lepionka - Narama
3. místo: Natálie Wlachová- Taekwon – Do Panter

Dorostenky -55 kg:
1. místo: Eva Názlerová – Taekwon – Do Panter
2. místo: Kateřina Gaspárová – KK Karlovy Vary

Dorostenci -60 kg:
1. místo: Matouš Nový - Taekwon – Do Panter
2. místo: Pavel Liška - Narama

Dorostenci -70 kg:
1. místo: Jakub Valášek - Self Defence Team
2. místo: Filip Monach - Narama

NARAMA SEITO 8.11.2015

Mladší žáci  bez technického stupně I:

KATA 1.místo: Horešovský Martin
2. místo: Královec Michal     
3. místo: Tautrrman Jiří
4. místo: Boura Oliver
KUMITE 1.místo:Plešmíd Vojtěch
2. místo: Horešovský Martin 
3. místo: Královec Michal
4. místo: Boura Oliver
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Horešovský Martin

Mladší žáci bez technického stupně II:

KATA 1.místo: Nagy Tobias
2. místo:Horešovský Matěj
3. místo: Královec David
4. místo: Pagurko Patrik
KUMITE 1.místo:Nagy Tobias
2. místo:Královec David
3. místo: Horešovský Matěj
4. místo: Svoboda Jiří
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Nagy Tobias

Mladší žáci bez technického stupně III:

KUMITE 1.místo: Dlouhý Daniel
2. místo: Špale Marek
3. místo: Vach Martin
4. místo: Šeflhanz Vojtěch
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Dlouhý Daniel

Mladší žáci  8.kyu I:

KATA 1.místo: Tihelka Tomáš
2. místo: Irding Kryštof
3.místo: Zborovjan Dominik
KUMITE 1.místo: Ircing Kryštof
2. místo: Zborovjan Dominik
3.místo: Tihelka Tomáš
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ircing Kryštof

Mladší žáci 8 kyu II:

KATA 1.místo: Hirschau Štěpán
2. místo: Lázok Jan
3. místo: Turek Tomáš
4. místo: Nedvídek Jakub
KUMITE 1.místo: Hirschau Štěpán
2. místo: Lázok Jan
3. místo: Turek Tomáš
4. místo: Knott Jakub
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Hirschau Štěpán

Mladší žákyně 6-8 let,  bez technického stupně:

KATA 1.místo: Baudry Christie
KUMITE 1.místo: Baudry Christie
2. místo: Carmini Tereza
3. místo: Bružková Tereze
4.místo: Kantová Nikola
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Baudry Christie

Mladší žákyně, bez technického stupně:

KATA 1.místo: Heřmánová Lea
2. místo: Chmelířová Martina
3. místo: Pišťáková Jana
4. místo: Křížová Simona
KUMITE 1.místo: Dlouhá Natálie
2. místo: Křížová Simona
3. místo: Pišťáková Jana
4. místo: Úlovcová Marie
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Křížová Simona

Mladší žákyně  8. kyu:

KATA 1.místo: Konvalinková Simona
2. místo: Kutílková Marie
3. místo: Levová Anna
4. místo: Ambrožová Markéta
KUMITE 1.místo: Kutílková Marie
2. místo: Levová Anna
3. místo: Konvalinková Simona
4. místo: Ambrožová Markéta
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Kutílková Marie

Starší žáci do 8. kyu:

KATA 1.místo: Nguyen Jan
2. místo: Hornof Ján
3.místo: Beneš Aleš
4. místo: Dang Jan
KUMITE 1.místo: Hornof Ján
2. místo: Beneš Aleš
3.místo: Dang Jan
4. místo: Nguyen Jan
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Hornof Ján

Starší žákyně do 8. kyu:

KATA 1.místo: Šedková Barbora
2. místo: Nedvídková Tereza
KUMITE 1.místo: Šedková Barbora
2. místo: Nedvídková Tereza
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Šedková Barbora

Mladší žáci  7. kyu:

KATA 1.místo: Pavel Volf
2. místo: Moulis Vojtěch
3. místo: Němec David
KUMITE 1.místo: Volf Pavel
2. místo: Němec David
3. místo: Moulis Vojtěch
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Volf Pavel

Mladší žáci od 6. kyu:

KATA 1.místo: Hlavsa David
2. místo: Jedlička Jan
3. místo: Jana Tomáš
4. místo: Žigmund Jakub
KUMITE 1.místo: Hlavsa David
2. místo:  Jedlička Jan
3. místo: Jana Tomáš
4. místo: Žigmund Jakub
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Hlavsa David

Mladší žákyně ,7. kyu:

KATA 1.místo: Danihelková Petra
2. místo: Modrová Katka
3. místo: Drálová Karolína
4. místo: Jiráková Natálie
KUMITE 1.místo: Drálová Karolína
2. místo: Jiráková Natálie
3. místo: Modrová Katka
4. místo: Danihelková Petra
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Drálová Karolína

Starší žáci od 4. kyu:

KATA 1.místo: Komprda Matěj
2. místo: Mošna Ondřej
KUMITE 1.místo: Komprda Matěj
2. místo: Mošna Ondřej
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Komprda Matěj

Starší žáci 6.-5.kyu:

KATA 1.místo: Poláček Pavel
2. místo:  Kováč Patrick
3. místo: Hoang David
4. místo: Písařík Jan
KUMITE 1.místo: Písařík Jan
2. místo: Hoang David
3. místo: Pelikán Petr
4. místo: Hůla Lukáš
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Písařík Jan

Starší žákyně 5-4.kyu:

KATA 1.místo: Radová Eliška
2. místo: Součková Kateřina
3.místo: Mlezivová Lucie
KUMITE 1.místo: Radová Eliška
2. místo: Součková Kateřina
3.místo: Mlezivová Lucie
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Radová Eliška

Starší žákyně 5-7.kyu:

KATA 1.místo: Motlová Kateřina
2. místo: Faitová Nicola
3.místo: Formanová Patricie
4.místo: Horová Magdalena
KUMITE 1.místo: Faitová Nicola
2. místo: Vápeníková Kateřina
3.místo: Motlová Kateřina
4.místo: Horová Magdalena
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Faitová Nicola

Dorostenci 7.-5. kyu:

KATA 1.místo: Peter Václav
2. místo: Hora Matouš
3. místo: Konůpek Václav
4. místo: Blahout Jan
KUMITE 1.místo: Hora Matouš
2. místo: Konůpek Václav
3. místo: Blahout Jan
4. místo: Peter Václav
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Hora Matouš

Dorostenci  od 4. kyu:

KATA 1.místo: Kokoška Petr
2. místo: Monach Filip
3. místo: Szabo Šimon
KUMITE 1.místo: Monach Filip
2. místo: Kokoška Petr
3. místo: Szabo Šimon
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Monach Filip

Muži – ippon shobu:

1. místo: Šála Bohuslav
2. místo: Janský Marek
3.místo: Nguyen Antonín

Dorostenci 14-15 let -  ippon shobu

1. místo: Strejc Jan
2. místo: Szabo Šimon
3. místo: Monach Filip
4. místo: Liška Pavel

Dorostenci 16-17 let -  ippon shobu

1. místo: Mattas Jan
2. místo: Hoang Zony

Velká cena Kdyně 14.11.2015

Zúčastnilo se 8 závodníků, 4 z Plzně a 4 z Přeštic.

  • Kata dorostenci od 6. kyu
    3. místo: Pavel Liška
  • Kata juniorky
    2. místo: Eliška Radová
    3. místo: Aneta Žigmundová
  • Kata ženy 
    2. místo: Emílie Mundlová
  • Kumite ml. žáci (7-9) - 30 kg
    3. místo: Vojtěch Moulis
  • Kumite ml. žákyně + 35 kg
    2. místo: Natálie Jiráková
  • Kumite st. žákyně - 42 kg
    3. místo: Kristýna Pacovská
  • Kumite st. žáci + 60 kg
    2. místo: David Hoang
  • Kumite dorostenci - 57 kg
    3. místo: Pavel Liška
  • Kumite juniorky + 59 kg
    1. místo: Eliška Radová
    2. místo: Aneta Žigmundová
  • Kumite ženy BRH
    2. místo: Emílie Mundlová

Karate Kid Cup České Budějovice 25.10.2015

Zúčastnilo se 10 závodníků, 4 z Rokycan, 6 z Přeštic, soutěžilo se ve 4 disciplínách - kata, super-kick, kumite - WKF rules, kumite Ipponn shobu Open. Fotky dodáme. 

  • kata dívky 10-11- let 9. - 8. kyu
    2. místo:  Anna Levová
  • kata dívky 12 - 13 let 7. -6. kyu
    1. místo: Kateřina Motlová
    3. místo: Nikola Faitová
  • kata dorost 7. - 6. kyu
    1. místo: Jan Bezděk
    2.místo: Jan Strejc
  • Super kick 12 -15 let
    1. místo: Nikola Faitová
    2. místo: Kateřina Motlová
  • Kumite dívky 10 - 11 let Open
    1. místo: Anna Levová
  • Kumite dívky 10-11 let + 35kg
    2. místo: Natálie Jiráková
  • Kumite dívky 12 - 13 let - 45 kg
    3. místo: Kateřina Motlová
  • Kumite dívky 12 - 13 let + 52 kg
    3. místo: Nikola Faitová
  • Kumite dívky 12 - 13 let Open
    1. místo: Nikola Faitová
    3. místo: Kateřina Motlová
  • Kumite žáci 12 - 13 let - 52 kg
    3. místo: Ky Vu Dinh Martin
  • Kumite dorost 14 - 15 kg -63 kg
    3. míst:o Lukáš Duchek
  • Kumite dorost 14 - 15 let + 63 kg
    3. místo: Jan Bezděk
    3. místo: Jan Strejc
  • Kumite dorost 14 - 15 let Open
    2. místo: Jan Bezděk
    3. místo: Jan Strejc

© 1991-2018 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz