VÝSLEDKY NARAMA SEITO 14.5.2017

Mladší žáci 6-7 let  bez technického stupně :

KATA
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Václav Herajt
3. místo: Tobiáš Louda
4. místo: Martin Skála

KUMITE
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Martin Skála
3. místo: Tobiáš Louda
4. místo: Václav Herajt

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jakub Elstner

Mladší žáci 8-9 let, bez technického stupně :

KATA
1.místo: Milan Hájek
2. místo: Kristián Jančařík
3. místo: Jan Herajt
4. místo: Jan Klinger

KUMITE
1.místo: Filip Fořt
2. místo: Anton Puscaru
3. místo: Milan Hájek
4. místo: Jan Klinger

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Milan Hájek

Mladší žáci 10-11 let, bez technického stupně:

KATA
1.místo: Vojtěch Plichtík
2. místo: Ondřej Hrečin
3. místo: Lucas Löffer
4. místo: Jan Pinker

KUMITE
1.místo: Vojtěch Plichtík
2. místo: Lucas Löffer
3. místo: Ondřej Hrečin
4.místo: Jan Pinker

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Vojtěch Plichtík

Mladší žákyně bez technického stupně:

KATA
1.místo: Katrin Švehlová
2. místo: Martina Čejková
3. místo: Simona Křížová
4. místo: Tereza Havlová

KUMITE
1.místo: Katrin Švehlová
2. místo: Martina Čejková
3. místo: Simona Křížová
4. místo: Veronika Hrubá

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Katrin Švehlová

Mladší žáci , 8.kyu :

KATA
1.místo: Tomáš Chýnovský
2. místo: Tomáš Tihelka
3.místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Samuel Kanta

KUMITE
1.místo: Samuel Kanta
2. místo: Tomáš Chýnovský
3.místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Marek Špale

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Tihelka

Mladší žáci 9-11 let, 8 kyu:

KATA
1.místo: Matěj Cidorák
2. místo: Matyáš Turník
3.místo: David Královec
4. místo: Jakub Kovařík

KUMITE
1.místo: David Královec
2. místo: Josef Herajt
3.místo: Tony Le
4. místo: Matyáš Turník

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: David Královec

Mladší žákyně  8. kyu:

KATA
1.místo: Lucie Kravec
2. místo: Natálie Dlouhá
3.místo: Natálie Nováková
4.místo: Anna Konůpková

KUMITE
1.místo: Natálie Nováková
2. místo: Natálie Dlouhá
3. místo: Nikola Kantová
4. místo: Tereza Brůžková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Nováková

Starší žáci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Tomáš Turek
2. místo: Mikoláš Metelec
3. místo: Jakub Volf
4. místo: Tomáš Tilňák

KUMITE
1.místo: Tomáš Turek
2. místo: Mikoláš Metelec
3. místo: Tomáš Tilňák
4. místo: Jakub Volf

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Turek

Starší žákyně do 8. kyu:

KATA
1.místo: Christie Baudry
2. místo: Tereza Carmine

KUMITE
1.místo: Christie Baudry
2. místo: Tereza Carmine

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Christie Baudry

Mladší žáci  7. kyu:

KATA
1.místo: Krisian Yordanov
2. místo: Štěpán Hirschau
3. místo: Radek Tirala
4. místo: Petr Nguyen

KUMITE
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo: Radek Tirala
3. místo: Krisian Yordanov
4. místo: Šimon Louda

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Štěpán Hirschau                                

Mladší žáci od 6. kyu:

KATA
1.místo: Marek Novotný
2. místo: Tomáš Jana
3. místo: Martin Chudáček

KUMITE
1.místo: Tomáš Jana
2. místo: Martin Chudáček
3. místo: Marek Novotný

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Tomáš Jana

Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová

KUMITE
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Karolína Francová

Mladší žákyně 6. kyu:

KATA
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Linda Tihelková
4. místo: Aneta Džuganová

KUMITE
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Patricie Formanová

Starší žákyně 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Tereza Knoppová
2. místo:  Tereza Vančurová
3. místo: Jana Chudáčková
4. místo: Kateřina Klencová

KUMITE
1.místo: Jana Chudáčková
2. místo: Natálie Karlová
3. místo: Tereza Vančurová
4. místo: Anna Karlová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jana Chudáčková

Dorostenci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Václav Konůpek
4. místo: Jan Bezděk

KUMITE
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jan Strejc
3. místo: Petr Pelikán
4. místo: Jan Bezděk

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Petr Pelikán

Dorostenci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Ondřej Mošna
2. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Ondřej Mošna
2. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Ondřej Mošna

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz