NARAMA OPEN 4.12.2016

Mladší žáci -25kg:

1. místo: Josef Danihelka
2. místo: Martin Hamák
3. místo: Samuel Kanta
4. místo: Jan Novotný

Mladší žáci  25-30 kg:

1. místo: Matouš Novotný
2. místo: Daniel Dlouhý
3. místo: Martin Skála
4. místo: Václav Strnádek

Mladší žáci  -30 kg:

1. místo: Ondřej Soukup
2. místo: Jakub Karban
3. místo: Marek Špale
4. místo: Kristián Jančařík

Mladší žáci -35 kg 1.:

1. místo: Roman Sarakol
2. místo: Martin Vach
3. místo: Pavel Dvořák
4. místo: Tomáš Vančura

Mladší žáci -35 kg 2.:

1. místo: Jan Tomáš
2. místo: Vojtěch Moulis
3. místo: Jakub Knotek
4. místo: Štěpán Vávra

Mladší žáci -41 kg:

1. místo: Martin Chudáček
2. místo: Kryštof Incing
3. místo: Lukáš Rosa

Mladší žáci +41 kg:

1. místo: Lukáš Tomášek
2. místo: Jakub Žigmund
3. místo: David Hach
4. místo: Manuel Demel      

Starší žáci  -42 kg:

1. místo: Ondřej Suchý
2. místo: Jan Poslední

Starší žáci  -47 kg:

1. místo: Adam Panuška
2. místo: Ondřej Drbohlav
3. místo: Vojtěch Drbohlav   

Starší žáci -55 kg:

1. místo: Samuel Soukup
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Höfer
4. místo: Martin Auterský

Starší žáci -62 kg:

1. místo: Petr Kolář
2. místo: Jakub Nováček

Mladší žákyně -28 kg:

1. místo:  Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední 
3. místo: Tereza Havlová                              

Mladší žákyně -35 kg:

1. místo:  Zdeňka Poslední 
2. místo: Anežka Danihelková
3. místo: Monika Burdová
4. místo: Kristýna Vogelová

Mladší žákyně -42 kg:

1. místo:  Kristýna Kiglerová
2. místo: Jana Ryšavá

Mladší žákyně +42 kg:

1. místo:  Tereza Carmine
2. místo: Valerie Úlovcová

Starší žákyně  -42 kg:

1. místo: Adriana Karbanová
2. místo: Jana Chudáčková
3. místo: Valentýna Tichá

Starší žákyně  +50 kg:

1. místo: Lea Horváthová
2. místo: Veronika Boltíková

Dorostenky -57 kg:

1. místo: Barbora Šedková
2. místo: Pavla Konečná

Dorostenky +57 kg:

1. místo: Eva Názlerová
2. místo: Kateřina Menclová
3. místo: Tereza Kopřivová

Dorostenci -65 kg:

1. místo: Dominik Čermák
2. místo: Jakub Valášek
3. místo: Filip Knopp
4. místo: Nikola Demel

Dorostenci +70 kg:

1. místo: Šimon Szabo
2. místo: Richard Bílý
3. místo: Jan Strejc

 

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz