VÝSLEDKY NARAMA SEITO 11.11.2018

Mladší žáci 6 – 7 let bez technického stupně :

KATA
1.místo: Daniel Andrš
2. místo: Jan Dostál
3. místo: Filip Šafránek
4. místo: Tomáš Mečár

KUMITE
1.místo: Daniel Andrš
2. místo: Jan Dostál
3. místo: Filip Šafránek
4. místo: Tomáš Mečár

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Daniel Andrš

Mladší žáci 8 – 9 let bez technického stupně :

KATA
1.místo: Shafik Soleh
2. místo: Martin Ausbuher

KUMITE
1.místo: Martin Ausbuher
2. místo: Shafik Soleh

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Shafik Soleh

Mladší žáci 10 – 11 let bez technického stupně :

KATA
1.místo: Lukáš Daniš
2. místo: Kryštof Hering
3. místo: Oliver Žák
4. místo: Jindřich Staník

KUMITE
1.místo: Lukáš Daniš
2. místo: Oliver Žák
3. místo: Jindřich Staník
4. místo: Kryštof Hering

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Lukáš Daniš

Mladší žáci 6 – 8 let 8. kyu :

KATA
1.místo: Tomáš Chýnovský
2. místo: Josef Luong
3. místo: Jakub Elstner
4. místo: Jan Herajt

KUMITE
1.místo: Břetislav Hrdlička
2. místo: Jakub Elstner
3. místo: Tomáš Chýnovský
4. místo: Ondřej Kolingr

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Chýnovský

Mladší žáci 9 - 11 let 8. kyu :

KATA
1.místo: Jan Novotný
2. místo: Martin Hamák
3. místo: Adam Andrš
4. místo: Martin Mudrák

KUMITE
1.místo: Maxmilián Bolullo
2. místo: Jan Novotný
3. míst: Václav Herajt
4. místo: Adam Andrš

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jan Novotný

Mladší žáci 6 - 11 let 7. kyu :

KATA
1.místo: Martin Vach
2. místo: Dominik Zborovjan
3. místo: Denis Hušák
4. místo: Marek Špale

KUMITE
1.místo: Denis Hušák
2. místo: Martin Skála
3. místo: Dominik Zborovjan
4. místo: Jakub Kubát

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Denis Hušák

Mladší žákyně 6 – 8 let, bez technického stupně:

KATA
1.místo: Zuzana Erbanová
2. místo: Magdaléna Ausbuherová
3.místo: Karolína Rajchmannová
4.místo: Viktoria Mochnacká

KUMITE
1.místo: Zuzana Erbanová
2. místo: Magdaléna Ausbuherová
3.místo: Karolína Rajchmannová
4.místo: Viktoria Mochnacki

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Zuzana Erbanová

Mladší žákyně  8 kyu.:

KATA
1.místo: Kristýna Lopatová
2. místo: Žaneta Hrdá

KUMITE
1.místo: Kristýna Lopatová
2. místo: Žaneta Hrdá

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Kristýna Lopatová

 Mladší žákyně 6 – 11 let, 7.kyu:

KATA
1.místo: Lucie Kravec
2. místo: Laura Erbanová
3.místo: Ella Egermajerová
4.místo: Gabriela Svobodová

KUMITE
1.místo: Ella Egermajerová
2. místo: Laura Erbanová
3.místo: Veronika Hrubá
4.místo: Gabriela Svobodová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ella Egermajerová

Mladší žákyně 6 – 11 let, od 6. kyu:

KATA
1.místo: Viktorie Kokrdová
2. místo: Daniela Prágerová
3.místo: Valérie Úlovcová

KUMITE
1.místo: Daniela Prágerová
2. místo: Valérie Úlovcová
3.místo: Viktorie Kokrdová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Daniela Prágerová

Starší žáci 12- 14 let, do  8 kyu.:

KATA
1.místo: Oleksandr Sushynsky
2. místo: Samuel Bastl

KUMITE
1.místo: Samuel Bastl
2. místo: Oleksandr Sushynsky

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Samuel Bastl

Starší žáci 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo:  Marek Novotný
3. místo: Matouš Novotný
4. místo: Šimon Louda

KUMITE
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo:  Marek Novotný
3. místo: Matouš Novotný
4. místo: Jakub Knotek

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Štěpán Hirchau

Starší žákyně do 8. kyu:

KATA
1.místo: Anna Semerádová
2. místo: Kateřina Chu
3. místo: Jana Chudinh

KUMITE
1.místo: Anna Semerádová
2. místo: Jana Chu Dinh
3. místo: Kateřina Chu

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Anna Semerádová          

Starší žákyně 5-7. kyu:

KATA
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Natálie Jiráková
3. místo: Nela Vrábelová
4. místo: Aneta Karlová

KUMITE
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Adéla Baráková
3. místo: Natálie Jiráková
4. místo: Eliška Menclov

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Zdeňka Poslední

Dorostenci do 7-5. kyu:

KATA
1.místo: Petr Sedláček
2. místo: Karel Vrabík

KUMITE
1.místo: Petr Sedláček
2. místo: Karel Vrabík

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Petr Sedláček

Dorostenky do 7-5. kyu:

KATA
1.místo: Barbora Šedková
2. místo: Jana Chudáčková

KUMITE
1.místo: Jana Chudáčková
2. místo: Barbora Šedková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Barbora Šedková

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz