Výsledky Narama Seito 13.5.2018

Mladší žáci 6 – 7 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Martin MUDRÁK
2.místo: Adam ANDRŽ
3.místo: Tomáš ŠÍPEK
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Adam ANDRŽ
2.místo: Filip ŠAFRÁNEK
3.místo: Martin MUDRÁK
4.místo: Tomáš ŠÍPEK
Absolutní vítěz: Adam ANDRŽ

Mladší žáci 8 – 9 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Josef LUONG
2.místo: Maxmilián BOLULLO
3.místo: Martin FEIX
4.místo: Petr VÁVERKA
Kumite:         1.místo: Martin FEIX
2.místo: Josef LUONG
3.místo: Maxmilián BOLULLO
4.místo:Petr VÁVERKA
Absolutní vítěz: Josef LUONG

Mladší žáci 10 – 11 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Martin HOSTEK
2.místo: Marek POLÁČEK
3.místo: Oleksandr SUSHYNSKYI
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Marek POLÁČEK
2.místo: Petr ČEKAN
3.místo: Martin HOSTEK
4.místo: Oleksandr SUSHYNSKYI
Absolutní vítěz: Marek POLÁČEK

Mladší žáci 6 – 8 let, 8.kyu
Kata:               1.místo: Tobiáš LOUDA
2.místo: Martin SKÁLA
3.místo: Jan NOVOTNÝ
4.místo: Martin HAMÁK
Kumite:         1.místo:Tobiáš LOUDA
2.místo: Jan NOVOTNÝ
3.místo: Martin SKÁLA
4.místo: Vojtěch SLOUKA
Absolutní vítěz: Tobiáš LOUDA

Mladší žáci 9 – 11 let, 8.kyu
Kata:                     1.místo: Břetislav HRDLIČKA
2.místo: David ŠÍPEK
3.místo: Pavel DVOŘÁK
4.místo: Jakub KUBÁT
Kumite:                1.místo: Břetislav HRDLIČKA
2.místo: David ŠÍPEK
3.místo: Filip FOŘT
4.místo: Adam ŠTEFFL
Absolutní vítěz: Břetislav HRDLIČKA

Mladší žáci 6 – 11 let, 7.kyu
Kata:                     1.místo: Daniel PEŠAN
2.místo: Daniel VRÁNA
3.místo: Martin VACH
4.místo: Marek ŠPALE
Kumite:                1.místo: Dominik ZBOROVJAN
2.místo: Matouš NOVOTNÝ
3.místo: Martin VACH
4.místo: Matyáš TURNÍK
Absolutní vítěz: Martin VACH

Mladší žáci 6 – 11 let, od 6.kyu
Kata:                     1.místo: Krisian YORDANOV
2.místo:Šimon LOUDA
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:                1.místo: Krisian YORDANOV
2.místo: Šimon LOUDA
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Krisian YORDANOV

Mladší žákyně 6 – 8 let, bez technického stupně
Kata:                     1.místo: Gabriela SVOBODOVÁ
2.místo: Karolína RAJCHMANOVÁ
3.místo: Nela JIRÁKOVÁ
4.místo:Tereza SKÁLOVÁ
Kumite:                1.místo: Gabriela SVOBODOVÁ
2.místo: Karolína RAJCHMANOVÁ
3.místo: Tereza SKÁLOVÁ
4.místo: Helen Miskei
Absolutní vítěz: Gabriela SVOBODOVÁ

Mladší žákyně 9 – 11 let, bez technického stupně
Kata:               1.místo: Eliška VAŘEKOVÁ
2.místo: Pavlína KODÝTKOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Eliška VAŘEKOVÁ
2.místo: Pavlína KODÝTKOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Eliška VAŘEKOVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, 8.kyu
Kata:               1.místo: Katrin ŠVEHLOVÁ
2.místo: Adéla NIDLOVÁ
3.místo: Simona KŘÍŽOVÁ
4.místo: Veronika HRUBÁ
Kumite:         1.místo: Anna KONŮPKOVÁ
2.místo: Štěpánka ŠILINGOVÁ
3.místo: Katrin ŠVEHLOVÁ
4.místo: Ella EGERMAJEROVÁ
Absolutní vítěz: Katrin ŠVEHLOVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, 7.kyu
Kata:               1.místo: Adéla KUNDRÁTOVÁ
2.místo: Denisa SEDLÁKOVÁ
3.místo: Markéta KUNDRÁTOVÁ
4.místo: Daniela PRÁGEROVÁ
Kumite:         1.místo: Daniela PRÁGEROVÁ
2.místo: Laura ERBANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz:Daniela PRÁGEROVÁ

Mladší žákyně 6 – 11 let, od 6.kyu
Kata:               1.místo: Valérie ÚLOVCOVÁ
2.místo: Aneta DŽUGANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Valérie ÚLOVCOVÁ
2.místo: Aneta DŽUGANOVÁ
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Valérie ÚLOVCOVÁ

Starší žáci 12 - 14 let, do 8.kyu
Kata:                     1.místo: Tomáš TUREK
2.místo: Ondřej BEHENSKÝ
3.místo: Jakub TYTL
4.místo: Adam ŠVARC
Kumite:                1.místo: Tomáš TUREK
2.místo: Adam ŠVARC
3.místo: Ondřej BEHENSKÝ
4.místo: Lukas LÖFFLER
Absolutní vítěz: Tomáš TUREK

Starší žáci 12 - 14 let, 7. - 5.kyu
Kata:                     1.místo: Manuel DEMEL
2.místo: Jiří TAUTRMAN
3.místo: Matyáš GÜNTER
4.místo:Vojtěch MOULIS
Kumite:                1.místo: Martin CHUDÁČEK
2.místo: Ondřej FEIX
3.místo:Matyáš GÜNTER
4.místo: Manuel DEMEL
Absolutní vítěz: Manuel DEMEL

Starší žáci 12 - 14 let, od 4.kyu
Kata:                     1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:                1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo:-
Absolutní vítěz: -

Starší žákyně 12 - 14 let, do 8.kyu
Kata:                     1.místo: Kristýna KULHÁNKOVÁ
2.místo: Anna SEMERÁDOVÁ
3.místo: Jana CHU DINH
4.místo: Kateřina CHU DINH
Kumite:                1.místo: Anna SEMERÁDOVÁ
2.místo: Kristýna KULHÁNKOVÁ
3.místo: Jana CHU DINH
4.místo: Kateřina CHU DINH
Absolutní vítěz: Anna SEMERÁDOVÁ

Starší žákyně 12 - 14 let, 7. - 5.kyu
Kata:               1.místo: Adéla BARÁKOVÁ
2.místo: Natálie KARLOVÁ
3.místo: Jana CHUDÁČKOVÁ
4.místo:Tereza NEDVÍDKOVÁ
Kumite:         1.místo: Barbora ŠEDKOVÁ
2.místo: Adéla BARÁKOVÁ
3.místo: Tereza NEDVÍDKOVÁ
4.místo: Marie GÜNTEROVÁ
Absolutní vítěz: Adéla BARÁKOVÁ

Starší žákyně 12 - 14 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -
Dorostenci 15 – 17 let, 7. – 5.kyu
Kata:               1.místo: Tomáš ŠÍMA
2.místo: Václav KONŮPEK
3.místo:
4.místo:
Kumite:         1.místo: Tomáš ŠÍMA
2.místo: Václav KONŮPEK
3.místo:
4.místo:
Absolutní vítěz: Tomáš ŠÍMA

Dorostenci 15 – 17 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: Petr PELIKÁN
2.místo: Ondřej MOŠNA
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: Petr PELIKÁN
2.místo: Ondřej MOŠNA
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Petr PELIKÁN

Dorostenky 15 – 17 let, 7. – 5.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Dorostenky 15 – 17 let, od 4.kyu
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Senioři + Seniorky 18+
Kata:               1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenci 14 – 15 let
Kumite:         1.místo:
2.místo:
3.místo:
4.místo:

Ippon Shobu dorostenci 16 – 17 let
Kumite:         1.místo: Tomáš HAUZNER
2.místo: Petr PELIKÁN
3.místo: Ondřej MOŠNA
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenky 14 – 15 let
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Ippon Shobu dorostenky 16 – 17 let
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu muži 18+
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu ženy 18+
Kumite:         1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

 

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz