Výsledky NARAMA SEITO 12.11.2017

  • Mladší žáci bez technického stupně :

 KATA
1.místo: Josef Luong
2. místo: Martin Feix
3. místo: Matěj Jehlička
4. místo: Marek Milčič

KUMITE
1.místo: Martin Hostek
2. místo: Josef Luong
3. místo: Michael Suchý
4. místo: Matěj Jehlička

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Josef Luong

  • Mladší žákyně 8. kyu:

KATA
1.místo: Natálie Nováková
2. místo: Martina Čejková
3.místo: Martina Chmelířová
4.místo: Katrin Švehlová

KUMITE
1.místo: Martina Chmelířová
2. místo: Natálie Nováková
3. místo: Katrin Švehlová
4. místo: Martina Čejková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Nováková

  • Mladší žákyně bez kyu:

KATA
1.místo: Eliška Vařeková
2. místo: Diana Vojteková
3.místo: Nela Jiráková
4.místo: Tereza Skálová

KUMITE
1.místo: Nela Jiráková
2. místo: Diana Vojteková
3. místo: Eliška Vařeková
4. místo: Tereza Skálová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Diana Vojteková

  • Mladší žáci 8. kyu :

KATA
1.místo: Jakub Elstner
2. místo: Tobiáš Louda
3. místo: Josef Benda
4. místo: Váslav Herajt

KUMITE
1.místo: Tobiáš Louda
2. místo: Jakub Elstner
3. místo: Martin Hamák
4. místo: Martin Mrskoš

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Jakub Elstner

  • Starší žákyně do 8. kyu:

KATA
1.místo: Tereza Temniaková
2. místo: Nikola Podušková
3. místo: Nela Vrábelová
4. místo: Natálie Sládková

KUMITE
1.místo: Nela Vrábelová
2. místo: Tereza Temniaková
3. místo: Nikola Podušková
4.místo: Natálie Sládková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Tereza Temniaková

  • Dorostenci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Štěpán Šleis
2. místo: Samuel Bastl

KUMITE
1.místo: Štěpán Šleis
2. místo: Samuel Bastl

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Štěpán Šleis

  • Mladší žáci 8.kyu :

KATA
1.místo: Tomáš Chýňovský
2. místo: Jan Herajt
3.místo: David Královec
4. místo: Břetislav Hrdlička

KUMITE
1.místo: Vojtěch Plichtik
2. místo: Michal Würtherle
3.místo: Břetislav Hrdlička
4. místo: Kristián Jančařík

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Břetislav Hrdlička

  • Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Lucie Kravec
2. místo: Lea Heřmanová
3.místo: Natálie Dlouhá

KUMITE
1.místo: Natálie Dlouhá
2. místo: Lucie Kravec

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Lucie Kravec

  • Starší žáci do 8. kyu:

KATA
1.místo: Michal Královec
2. místo: Tomáš Turek
3. místo: Ondřej Behenský
4. místo: Ondřej Bušek

KUMITE
1.místo: Ondřej Aubrecht
2. místo: Tomáš Turek
3. místo: Ondřej Behenský
4. místo: Ondřej Bušek

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Tomáš Turek

  • Mladší žákyně od 6. kyu:

KATA
1.místo: Linda Tihelková
2. místo: Aneta Džuganová
3. místo: Valérie Úlovcová
4. místo: Michaela Pirnerová

KUMITE
1.místo: Valérie Úlovcová
2. místo: Linda Tihelková
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Linda Tihelková

  • Mladší žáci 7. kyu:

KATA
1.místo: Petr Nguyen
2. místo: Manuel Demel
3. místo: Daniel Dlouhý
4. místo: Marek Špale

KUMITE
1.místo: Petr Nguyen
2. místo: Daniel Dlouhý
3. místo: Tomáš Tihelka
4. místo: Ondřej Soukup

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Petr Nguyen                               

  • Starší žákyně 5-7. kyu:

KATA
1.místo: Petra Danihelková
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Jana Chudáčková
4. místo: Marie Günterová

KUMITE
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Jana Chudáčková
3. místo: Patricie Formanová
4. místo: Tereza Nedvídková             

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Zdeňka Poslední

  • Mladší žáci od 6. kyu:

KATA
1.místo: Tobias Nagy
2. místo: Krisian Yordanov
3. místo: Šimon Louda
4. místo: Kryštof Ircing

KUMITE
1.místo: Krisian Yordanov
2. místo: Vojtěch Moulis
3. místo: Šimon Louda
4. místo: Kryštof Ircing

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Krisian Yordanov

  • Starší žáci 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Štěpán Hirschau
2. místo:  Martin Chudáček
3. místo: Jakub Volf
4. místo: Tomáš Jana

KUMITE
1.místo: Jiří Tautrman
2. místo: Martin Chudáček
3. místo: Tomáš Tříska
4. místo: Štěpán Hirschau

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Martin Chudáček

  • Dorostenci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jakub Trčka
3. místo: Jan Strejc

KUMITE
1.místo: Václav Konůpek
2. místo: Jan Strejc

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Václav Konůpek 

  • Dorostenci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Petr Pelikán
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Petr Pelikán

  • Ippon shobu dorostenci:

1. místo: Filip Monach
2. místo: Ondřej Mošna

  • Ippon shobu ženy:

1. místo: Veronika Kratochvílová
2. místo: Emílie Mundlová

  • Ippon shobu dorostenci:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3. místo: Tomáš Hauzner

  • Kata senioři:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3. místo: Veronika Kratochvílová
4. místo: Emílie Mundlová

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz