NARAMA SEITO 13.11.2016

  • Mladší žákyně 7. kyu:

KATA
1.místo: Karolína Francová
2. místo: Valérie Úlovcová
3. místo: Krsitýna Kiglerová
4. místo: Andrea Louvarová

KUMITE
1.místo: Anna Kralová
2. místo: Kristýna Kiglerová
3. místo: Valérie Úlovcová
4. místo: Andrea Louvarová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Valérie Úlovcová

  • Mladší žákyně 6. kyu:

KATA
1.místo: Zdeňka Poslední
2. místo: Kateřina Klencová
3. místo: Patricie Formanová
4. místo: Michaela Pirnerová

KUMITE
1.místo: Patricie Formanová
2. místo: Zdeňka Poslední
3. místo: Aneta Džuganová
4. místo: Michaela Pirnerová

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Zdeňka Poslední

  • Starší žáci 7-5 kyu:

KATA
1.místo: Václav Vitoň
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Jan Poslední
4. místo: Tomáš Thin

KUMITE
1.místo: Václav Vitoň
2. místo: Radek Kaupe
3. místo: Jakub Nováček
4. místo: Tomáš Thin

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Václav Vitoň

  • Starší žáci od 4. kyu:

KATA
1.místo: Šimon Szabo
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

KUMITE
1.místo: Šimon Szabo
2. místo: Ondřej Mošna
3. místo: Tomáš Šíma

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Šimon Szabo

  • Starší žákyně 7-5.kyu:

KATA
1.místo: Natálie Jiráková
2. místo:  Kateřina Vápeniková
3. místo: Tereza Vančurová
4. místo: Veronika Boltíková

KUMITE
1.místo: Adéla Baráková
2. místo: Veronika Janů
3. místo: Natálie Karlová
4. místo: Veronika Boltíková

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Natálie Jiráková

  • Dorostenci 7.-5. kyu:

KATA
1.místo: Pavel Liška
2. místo: Jan Strejc
3. místo: Filip Knopp
4. místo: Jan Bezděk

KUMITE
1.místo: Pavel Liška
2. místo: Jan Bezděk
3. místo: Jan Strejc
4. místo: Filip Knopp

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Pavel Liška

  • Dorostenci  2. kyu:

KATA
1.místo: Ján Hornof
2. místo: Tomáš Tauchman

KUMITE
1.místo: Ján Hornof
2. místo: Tomáš Tauchman

ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Ján Hornof

  • Muži – ippon shobu:

1. místo: Bohuslav Šála
2. místo: Ladislav Mourek
3.místo: Tomáš Hoang

  • Dorostenci -  ippon shobu

1. místo: Šimon Szabo
2. místo: Filip Monach
3. místo: Jan Strejc
4, místo: Pavel Liška

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz