NARAMA SEITO 8.11.2015

Mladší žáci  bez technického stupně I:

KATA 1.místo: Horešovský Martin
2. místo: Královec Michal     
3. místo: Tautrrman Jiří
4. místo: Boura Oliver
KUMITE 1.místo:Plešmíd Vojtěch
2. místo: Horešovský Martin 
3. místo: Královec Michal
4. místo: Boura Oliver
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Horešovský Martin

Mladší žáci bez technického stupně II:

KATA 1.místo: Nagy Tobias
2. místo:Horešovský Matěj
3. místo: Královec David
4. místo: Pagurko Patrik
KUMITE 1.místo:Nagy Tobias
2. místo:Královec David
3. místo: Horešovský Matěj
4. místo: Svoboda Jiří
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Nagy Tobias

Mladší žáci bez technického stupně III:

KUMITE 1.místo: Dlouhý Daniel
2. místo: Špale Marek
3. místo: Vach Martin
4. místo: Šeflhanz Vojtěch
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Dlouhý Daniel

Mladší žáci  8.kyu I:

KATA 1.místo: Tihelka Tomáš
2. místo: Irding Kryštof
3.místo: Zborovjan Dominik
KUMITE 1.místo: Ircing Kryštof
2. místo: Zborovjan Dominik
3.místo: Tihelka Tomáš
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Ircing Kryštof

Mladší žáci 8 kyu II:

KATA 1.místo: Hirschau Štěpán
2. místo: Lázok Jan
3. místo: Turek Tomáš
4. místo: Nedvídek Jakub
KUMITE 1.místo: Hirschau Štěpán
2. místo: Lázok Jan
3. místo: Turek Tomáš
4. místo: Knott Jakub
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Hirschau Štěpán

Mladší žákyně 6-8 let,  bez technického stupně:

KATA 1.místo: Baudry Christie
KUMITE 1.místo: Baudry Christie
2. místo: Carmini Tereza
3. místo: Bružková Tereze
4.místo: Kantová Nikola
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Baudry Christie

Mladší žákyně, bez technického stupně:

KATA 1.místo: Heřmánová Lea
2. místo: Chmelířová Martina
3. místo: Pišťáková Jana
4. místo: Křížová Simona
KUMITE 1.místo: Dlouhá Natálie
2. místo: Křížová Simona
3. místo: Pišťáková Jana
4. místo: Úlovcová Marie
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Křížová Simona

Mladší žákyně  8. kyu:

KATA 1.místo: Konvalinková Simona
2. místo: Kutílková Marie
3. místo: Levová Anna
4. místo: Ambrožová Markéta
KUMITE 1.místo: Kutílková Marie
2. místo: Levová Anna
3. místo: Konvalinková Simona
4. místo: Ambrožová Markéta
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Kutílková Marie

Starší žáci do 8. kyu:

KATA 1.místo: Nguyen Jan
2. místo: Hornof Ján
3.místo: Beneš Aleš
4. místo: Dang Jan
KUMITE 1.místo: Hornof Ján
2. místo: Beneš Aleš
3.místo: Dang Jan
4. místo: Nguyen Jan
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Hornof Ján

Starší žákyně do 8. kyu:

KATA 1.místo: Šedková Barbora
2. místo: Nedvídková Tereza
KUMITE 1.místo: Šedková Barbora
2. místo: Nedvídková Tereza
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Šedková Barbora

Mladší žáci  7. kyu:

KATA 1.místo: Pavel Volf
2. místo: Moulis Vojtěch
3. místo: Němec David
KUMITE 1.místo: Volf Pavel
2. místo: Němec David
3. místo: Moulis Vojtěch
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Volf Pavel

Mladší žáci od 6. kyu:

KATA 1.místo: Hlavsa David
2. místo: Jedlička Jan
3. místo: Jana Tomáš
4. místo: Žigmund Jakub
KUMITE 1.místo: Hlavsa David
2. místo:  Jedlička Jan
3. místo: Jana Tomáš
4. místo: Žigmund Jakub
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ:  Hlavsa David

Mladší žákyně ,7. kyu:

KATA 1.místo: Danihelková Petra
2. místo: Modrová Katka
3. místo: Drálová Karolína
4. místo: Jiráková Natálie
KUMITE 1.místo: Drálová Karolína
2. místo: Jiráková Natálie
3. místo: Modrová Katka
4. místo: Danihelková Petra
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Drálová Karolína

Starší žáci od 4. kyu:

KATA 1.místo: Komprda Matěj
2. místo: Mošna Ondřej
KUMITE 1.místo: Komprda Matěj
2. místo: Mošna Ondřej
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Komprda Matěj

Starší žáci 6.-5.kyu:

KATA 1.místo: Poláček Pavel
2. místo:  Kováč Patrick
3. místo: Hoang David
4. místo: Písařík Jan
KUMITE 1.místo: Písařík Jan
2. místo: Hoang David
3. místo: Pelikán Petr
4. místo: Hůla Lukáš
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Písařík Jan

Starší žákyně 5-4.kyu:

KATA 1.místo: Radová Eliška
2. místo: Součková Kateřina
3.místo: Mlezivová Lucie
KUMITE 1.místo: Radová Eliška
2. místo: Součková Kateřina
3.místo: Mlezivová Lucie
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Radová Eliška

Starší žákyně 5-7.kyu:

KATA 1.místo: Motlová Kateřina
2. místo: Faitová Nicola
3.místo: Formanová Patricie
4.místo: Horová Magdalena
KUMITE 1.místo: Faitová Nicola
2. místo: Vápeníková Kateřina
3.místo: Motlová Kateřina
4.místo: Horová Magdalena
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ: Faitová Nicola

Dorostenci 7.-5. kyu:

KATA 1.místo: Peter Václav
2. místo: Hora Matouš
3. místo: Konůpek Václav
4. místo: Blahout Jan
KUMITE 1.místo: Hora Matouš
2. místo: Konůpek Václav
3. místo: Blahout Jan
4. místo: Peter Václav
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Hora Matouš

Dorostenci  od 4. kyu:

KATA 1.místo: Kokoška Petr
2. místo: Monach Filip
3. místo: Szabo Šimon
KUMITE 1.místo: Monach Filip
2. místo: Kokoška Petr
3. místo: Szabo Šimon
ABSOLUTNÍ VÍTĚZ : Monach Filip

Muži – ippon shobu:

1. místo: Šála Bohuslav
2. místo: Janský Marek
3.místo: Nguyen Antonín

Dorostenci 14-15 let -  ippon shobu

1. místo: Strejc Jan
2. místo: Szabo Šimon
3. místo: Monach Filip
4. místo: Liška Pavel

Dorostenci 16-17 let -  ippon shobu

1. místo: Mattas Jan
2. místo: Hoang Zony

© 1991-2019 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz