NARAMA SEITO 2.6.2019

Mladší žáci 6 – 7 let, bez technického stupně

Kata: 1.místo: Matúš Takáč
2.místo: Daniel Andrš
3.místo: Filip Záruba
4.místo: Marek Takáč

Kumite: 1.místo: Matúš Takáč
2.místo: Daniel Andrš
3.místo: Marek Takáč
4.místo: Filip Záruba
Absolutní vítěz: Matúš Takáč

Mladší žáci 8 – 9 let, bez technického stupně

Kata:
1.místo: Lukáš Daniš
2.místo: Filip Šafránek
3.místo: Kristián Janků
4.místo: Adam Sukel

Kumite:
1.místo: Lukáš Daniš
2.místo:Kristián Janků
3.místo: Adam Sukel
4.místo: Filip Šafránek
Absolutní vítěz: Lukáš Daniš

Mladší žáci 10 – 11 let, bez technického stupně

Kata:
1.místo: Daniel Fremr
2.místo: Jindřich Staník
3.místo: Matěj Uhlík
4.místo: Shafik Soleh

Kumite:
1.místo: Daniel Fremr
2.místo: Matěj Uhlík
3.místo: Shafik Soleh
4.místo: Viktor Kreuzer
Absolutní vítěz: Daniel Fremr

Mladší žáci 6 – 8 let, 8.kyu

Kata:
1.místo: Jan Novotný
2.místo: Martin Hamák
3.místo: Adam Andrš
4.místo: Tomáš Šípek

Kumite:
1.místo: Jan Novotný
2.místo: Martin Hamák
3.místo: Martin Mudrák
4.místo: Adam Andrš
Absolutní vítěz: Jan Novotný

Mladší žáci 9 – 11 let, 8.kyu

Kata:
1.místo: Milan Hájek
2.místo: Maxmilián Bolullo
3.místo:Ondřej Kolingr
4.místo: Martin Ausbuher

Kumite:
1.místo: Milan Hájek
2.místo: Ondřej Kolinger
3.místo: Maxilián Bolullo
4.místo: Václav Strnádek
Absolutní vítěz: Milan Hájek

Mladší žáci 6 – 11 let, 7.kyu

Kata:
1.místo: Tobiáš Louda
2.místo: Dominik Zborovjan
3.místo: Samuel Pojhan
4.místo: Josef Benda

Kumite:
1.místo: Tobiáš Louda
2.místo: Dominik Zborovjan
3.místo: Tomáš Chýnovský
4.místo: Matěj Jehlička
Absolutní vítěz: Tobiáš Louda

Mladší žáci 6 – 11 let, od 6.kyu

Kata:
1.místo: Matouš Novotný
2.místo: Daniel Dlouhý
3.místo: Marek Špale
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Daniel Dlouhý
2.místo: Marek Špale
3.místo: Matouš Novotný
4.místo: -
Absolutní vítěz: Daniel Dlouhý

Mladší žákyně 6 – 8 let, bez technického stupně
Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Mladší žákyně 9 – 11 let, bez technického stupně

Kata:
1.místo: Laura Šejnová
2.místo: Žaneta Hrdá
3.místo: Anna Marková
4.místo: Marie Dostálová

Kumite:
1.místo: Laura Šejnová
2.místo: Anna Marková
3.místo: Klára Prošková
4.místo: Eliška Křepelová
Absolutní vítěz: Laura Šejnová

Mladší žákyně 6 – 11 let, 8.kyu

Kata:
1.místo: Magdaléna Ausboherová
2.místo: Kristýna Lopatová
3.místo: Nela Jiráková
4.místo: Jana Ryšavá

Kumite:
1.místo: Magdaléna Ausboherová
2.místo: Kristýna Lopatová
3.místo: Jana Ryšavá
4.místo: Nela Jiráková
Absolutní vítěz: Magdaléna Ausboherová

Mladší žákyně 6 – 11 let, 7.kyu

Kata:
1.místo: Ella Egermajerová
2.místo: Katrin Švehlová
3.místo: Veronika Hrubá
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Ella Egermajerová
2.místo: Katrin Švehlová
3.místo: Veronika Hrubá
4.místo: -
Absolutní vítěz: Ella Egermajerová

Mladší žákyně 6 – 11 let, od 6.kyu

Kata:
1.místo: Štěpánka Šilingová
2.místo: Anna Konůpková
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Štěpánka Šilingová
2.místo: Anna Konůpková
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Štěpánka Šilingová

Starší žáci 12 - 14 let, do 8.kyu

Kata:
1.místo: Petr Sedláček
2.místo: Ondřej Hrečin
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Petr Sedláček
2.místo: Ondřej Hrečin
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Petr Sedláček

Starší žáci 12 - 14 let, 7. - 5.kyu

Kata:
1.místo: Marek Novotný
2.místo: Kryštof Ircing
3.místo: Jiří Tautrman
4.místo: Lucas Löffler

Kumite:
1.místo: Marek Novotný
2.místo: Šimon Louda
3.místo: Jiří Tautrman
4.místo: Lucas Löffler
Absolutní vítěz: Marek Novotný

Starší žáci 12 - 14 let, od 4.kyu

Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Starší žákyně 12 - 14 let, do 8.kyu

Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Starší žákyně 12 - 14 let, 7. - 5.kyu

Kata:
1.místo: Natálie Dlouhá
2.místo: Aneta Karlová
3.místo: Natálie Karlová
4.místo: Aneta Džuganová

Kumite:
1.místo: Natálie Dlouhá
2.místo: Anna Karlová
3.místo: Natálie Karlová
4.místo:Aneta Džuganová
Absolutní vítěz: Natálie Dlouhá

Starší žákyně 12 - 14 let, od 4.kyu

Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Dorostenci 15 – 17 let, 7. – 5.kyu

Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Dorostenci 15 – 17 let, od 4.kyu

Kata:
1.místo: Marie Gunterová
2.místo: Tomáš Šíma
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Marie Gunterová
2.místo: Tomáš Šíma
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: Marie Gunterová

Dorostenky 15 – 17 let, 7. – 5.kyu

Kata:
1.místo: Jana Chudáčková
2.místo: Barbora Šedková
3.místo: Natálie Jiráková
4.místo: -

Kumite:
1.místo: Jana Chudáčková
2.místo: Barbora Šedková
3.místo: Natálie Jiráková
4.místo: -
Absolutní vítěz: Jana Chudáčková

Dorostenky 15 – 17 let, od 4.kyu

Kata:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -
Absolutní vítěz: -

Senioři + Seniorky 18+

Kata:
1.místo: Veronika Kratochvílová
2.místo: Veronika Úlovcová
3.místo: Lukáš Goth
4.místo: Tomáš Hauzner

Ippon Shobu dorostenci 14 – 15 let

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenci 16 – 17 let

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenky 14 – 15 let

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu dorostenky 16 – 17 let

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu muži 18+

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: -

Ippon Shobu ženy 18+

Kumite:
1.místo: -
2.místo: -
3.místo: -
4.místo: - 

© 1991-2020 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz