Výsledky IV. kola krajské ligy talentované mládeže, Plzeň, 6.10.2019

Kata mini žáci 8. kyu

  1. místo: Tomáš Budek

Kata mini žáci 7. – 6. kyu

  1. místo: Tobiáš Louda
  2. místo: Václav Strnádek
  3. místo: Martin Skála

Kata mini žákyně 7.-6. kyu

  1. místo: Tereza Skálová

Kata mladší žáci 8. kyu

  1. místo: Jakub Elstner
  2. místo: Milan Hájek

Kata mladší žáci 7. – 6. kyu

  1. místo: Daniel Dlouhý
  2. místo: Tomáš Chýnovský

Kata mladší žákyně 8. kyu

  1. místo: Kristýna Lopatová
  2. místo: Tereza Houdková
  3. místo: Tereza Havlová

Kata mladší žákyně 7.-6. kyu

  1. místo: Katrin Švehlová
  2. místo: Štěpánka Šilingová

Kata starší žáci 8. – 7. kyu

  1. místo: Vojtěch Plešmíd
  2. místo: Břetislav Hrdlička
  3. místo: Vojtěch Plichtík

Kata starší žáci 6. – 4. Kyu

  1. místo: Šimon Louda

Kata starší žákyně 8. – 7. kyu

  1. místo: Martina Chmelířová

Kata starší žákyně 6. -4. kyu

  1. místo: Anna Levová
  2. místo: Natálie Dlouhá
  3. místo: Zdeňka Poslední
  4. místo: Ella Egermajerová

Kata team mladší žactvo

  1. místo: Narama Rokycany A (Chýnovský Tomáš, Elstner Jakub, Lopatová Kristýna)
  2. místo: Narama Přeštice A (Kubát Jakub, Benda Josef, Skála Martin)
  3. místo: Narama Plzeň Tygři: (Dlouhý Daniel, Dlouhá Natálie, Vach Martin)

Kata team starší žactvo

  1. místo: Narama Rokycany B (Hrdlička Břetislav, Plichtík Vojtěch, Hájek Milan)
  2. místo: Narama Rokycany C (Plešmíd Vojtěch, Chmelířová Martina, Švehlová Katrin)
  3. místo: Narama Přeštice (Poslední Zdeňka, Löffler Lucas, Šilingová Štěpánka)

Kumite mini žáci -27kg

  1. místo: Tomáš Šípek

Kumite mini žáci -32kg

  1. místo: Tobiáš Louda
  2. místo: Josef Benda

5.místo: Tomáš Budek

Kumite mini žáci +32 kg

  1. místo: Martin Skála
  2. místo: Václav Strnádek

Kumite mini žákyně +30kg

  1. místo: Tereza Skálová

Kumite ml. žáci - 35 kg

  1. místo: Daniel Dlouhý
  2. místo: Jakub kubát

Kumite ml. žáci -41 kg

  1. místo: Kristián Jančařík
  2. místo: Marek Špale

Kumite ml. žáci +41 kg

  1. místo: Milan Hájek
  2. místo: Martin Vach
  3. místo: Tomáš Hrubý

Kumite ml. žákyně -35 kg

  1. místo: Kristýna Lopatová

Kumite ml. žákyně +35 kg

  1. místo: Katrin Švehlová

Kumite st. žáci + 60 kg

  1. místo: Lucas Löffler

Kumite st. žákyně -50 kg

  1. místo: Martina Chmelířová
  2. místo: Ella Egermajerová

Kumite st. žákyně +50 kg

  1. místo: Zdeňka Poslední
  2. místo: Natálie Dlouhá

2019 10 06 krajska liga tabulka

© 1991-2020 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz