Škola bojových umění NARAMA

Letní škola karate 4.8.-11.8.2024

Letos opět pořádáme Letní školu karate pro děti i dospělé ve sportovním středisku na šumavském Špičáku. Soustředění bude stejně bohaté na aktivity jako loni, takže se účastníci mohou těšit na spoustu dřiny a zábavy Jako vždy budou využívány jiné formy výuky než na cvičení během školního roku, s využitím sportovních pomůcek na trénink bojových umění a tatami. Soustředění zajišťují trenéři Školy bojových umění Narama, z.s.

Pro děti do 13 let včetně je připraven pobyt od neděle 4.8. (od 16 hod.) do pátku 9.8. (do 16 hod.). Tréninky a dozor zajišťují zkušení trenéři, které děti znají ze svých cvičebních skupin a soutěží. Dorostenci (od 14 let) a dospělí mají možnost zúčastnit se Letní školy karate v plném rozsahu (tzn. od neděle do neděle) nebo přijet jen na víkendový pobyt. Cvičenci budou rozděleni do skupin dle věku a technické vyspělosti.

Ceny Letní školy karate

  • děti (do 13 let): 4.8. – 9.8. (5 nocí) 4.500 Kč
  • dorostenci (od 14 let) a dospělí: 9.8. – 11.8. (2 noci) 2.600 Kč
  • dorostenci (od 14 let) a dospělí: 4.8. – 11.8. (7 nocí) 5.600 Kč

Slevu mají sourozenci ve výši 500 Kč, trenéři Narama, z.s. ve výši 2000 Kč.

Přihlášku můžete vyplnit elektronicky, nebo naskenovanou přihlášku pošlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , na email vašich trenérů nebo ji přineste vyplněnou na trénink.

Letní školu karate zaplaťte bankovním převodem. Číslo účtu je 19-720712399/0800, platbu pojmenujte formou Jméno Příjmení, LŠK (např. Josef Polívka, LŠK). Na Letní školu karate je možné uplatnit u odborů či zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor; na požádání Vám bude vydáno potvrzení nebo faktura. Účast na Letní škole karate je možné zrušit, je-li účastník nemocen. V případě zrušení účasti více než 2 dny před nástupem, vracíme peníze ve 100% výši. Pokud je místo zrušené méně než 2 dny před nastoupením, odečítá se z vrácených peněz večeře za první den pobytu. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim, odborný výcvik, dozor zkušených pracovníků Školy bojových umění Narama, z.s., využití sportovních pomůcek, tatami a náčiní pro bojová umění.

Dopravu do místa konání nezajišťujeme.

Náplň Letní školy karate

Tréninky dorostenců a dospělých budou zaměřeny na získání nových technických dovedností a budou obohaceny o základy sebeobrany. Děti čeká v průběhu soustředění mnoho pohybových aktivit. Kromě tréninků karate, se zaměřením na získání nových dovedností na další technický stupeň, se mohou těšit na soutěže v kata, kumite, i v disciplíně sumó a atletice. Čekat je bude také např. výšlap na Špičák, výběh do Železné Rudy nebo „celodeňák“ a chybět nebude ani bobřík odvahy nebo diskotéka.

Letos se děti mohou těšit na Celotáborovou hru

Škola bojových umění NARAMA, z.s. pořádá Letní školy karate pravidelně a vždy se setkala s velkým ohlasem jak u přímých účastníků, tak u rodičů. S provozovatelem střediska na Špičáku, máme jen ty nejlepší zkušenosti,
co se týče organizace i maximální vstřícnosti.

Závěrečné informace a listy účastníka Vám trenéři rozešlou v dostatečném předstihu.
Jakékoliv dotazy směřujte na své trenéry, na tel. 604 321 448 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Další informace naleznete na našem webu www.narama.cz nebo https://www.facebook.com/naramaplzen

Za Školu bojových umění NARAMA, z.s.
Petr Hora

Letní škola karate NARAMA 2022

Kudy na Sport Servis Špičák