Škola bojových umění NARAMA

Letní škola bojových umění 7.-12.7.2024

Letní škola bojových umění je určena pro všechny příznivce bojových umění, pro ty, které už nějaké dělají, ale i pro ty, které žádné nedělají a chtěli by si ho vyzkoušet, Letní školy se mohou zúčastnit, jak děti, tak dospělí, ale i rodiče s dětmi. Soustředění bude bohaté na aktivity, účastníci se mají na co těšit!
Během soustředění si vyzkoušíme něco z karate, kickboxu, juda, sebeobrany, sebeobrany pro ženy s využitím sportovních pomůcek na trénink bojových umění. Soustředění zajišťují zkušení trenéři Školy bojových umění Narama, z.s, včetně Radka Štádlera (mistr světa v kickboxu a mistr ČR v karate). Pro účastníky je připraven pobyt od neděle 7.7. (od 16 hod.) do pátku 12.7. (do 16 hod.). Tréninky a dozor zajišťují zkušení trenéři.
Cvičenci budou rozděleni do skupin dle věku a vyspělosti.

Ceny Letní školy karate

  • děti (do 10 let): 7.7. – 12.7. (5 nocí)  4.200 Kč
  • děti (od 10 let), dorost a dospělí: 7.7. – 12.7. (5 nocí) 4.500 Kč

Přihlášku můžete vyplnit elektronicky, nebo naskenovanou přihlášku pošlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , na email vašich trenérů nebo ji přineste vyplněnou na trénink..

Letní školu bojových umění zaplaťte bankovním převodem. Číslo účtu je 19-720712399/0800, platbu pojmenujte formou Jméno Příjmení, LŠKB (např. Josef Polívka, LŠKB). Na Letní školu bojových umění je možné uplatnit u odborů či zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor; na požádání Vám bude vydáno potvrzení nebo faktura. Účast na Letní škole bojových umění je možné zrušit, je-li účastník nemocen. V případě zrušení účasti více než 2 dny před nástupem, vracíme peníze ve 100% výši. Pokud je místo zrušeno méně než 2 dny před nastoupením, odečítá se z vrácených peněz večeře a ubytování za první den pobytu. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim, odborný výcvik, dozor zkušených pracovníků Školy bojových umění Narama, z.s., využití sportovních pomůcek.
Dopravu do místa konání nezajišťujeme!

Náplň Letní školy karate

Tréninky budou zaměřeny na získání nových technických dovedností v jednotlivých odvětví. Děti čeká v průběhu soustředění mnoho pohybových aktivit. Kromě tréninků, se zaměřením na získání nových dovedností, se děti mohou těšit na různé soutěže, spojené nejen s bojovým uměním. Účastníci se také mohou těšit na celodenní výlet, bobříka odvahy a celotáborovou hru. 

S provozovatelem střediska v Žinkovech, máme jen ty nejlepší zkušenosti, co se týče organizace i maximální vstřícnosti; využíváme toto středisko třikrát ročně na tréninkových kempech a zimním soustředění karate.

Závěrečné informace a listy účastníka Vám rozešleme v dostatečném předstihu.
Jakékoliv dotazy směřujte, na tel. 721 371 589 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Další informace naleznete na našem webu www.narama.cz nebo https://www.facebook.com/naramaplzen/