Škola bojových umění NARAMA

Letní škola kickboxu 9.-14.7.2023

Letos pořádáme 1. ročník Letní školy kickboxu pro děti i dospělé ve Sport centru Žinkovy. Soustředění bude bohaté na aktivity, účastníci se mají na co těšit! Během soustředění budou využívány i jiné formy výuky než na cvičení během školního roku, s využitím sportovních pomůcek na trénink bojových umění. Soustředění zajišťují trenéři Školy bojových umění Narama, z.s

Pro účastníky je připraven pobyt od neděle 9.7. (od 16 hod.) do pátku 14.7. (do 16 hod.). Tréninky a dozor zajišťují zkušení trenéři, které děti znají ze svých cvičebních skupin a soutěží. Letní školy kickboxu se mohou zúčastnit i karatisté; zaměříme se i na cvičení kumite. Cvičenci budou rozděleni do skupin dle věku a vyspělosti.

Ceny Letní školy kickboxu

  • děti (do 10 let): 9.7. – 14.7. (5 nocí) 3.800 Kč
  • deti (od 10 let) dorost a dospělí: 9.7. – 14.7. (5 noci) 4.000 Kč

Slevu mají sourozenci ve výši 300 Kč, trenéři Narama, z.s. ve výši 1000 Kč.

Přihlášku můžete vyplnit elektronicky, nebo naskenovanou přihlášku pošlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , na email vašich trenérů nebo ji přineste vyplněnou na trénink.

Letní školu kickboxu zaplaťte bankovním převodem. Číslo účtu je 19-720712399/0800, platbu pojmenujte formou Jméno Příjmení, LŠKB (např. Josef Polívka, LŠKB). Na Letní školu kickboxu je možné uplatnit u odborů či
zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor; na požádání Vám bude vydáno potvrzení nebo faktura. Účast na Letní škole kickboxu je možné zrušit, je-li účastník nemocen. V případě zrušení účasti více než 2 dny před nástupem, vracíme peníze ve 100% výši. Pokud je místo zrušeno méně než 2 dny před nastoupením, odečítá se z vrácených peněz večeře a ubytování za první den pobytu. V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze, pitný režim, odborný výcvik, dozor zkušených pracovníků Školy bojových umění Narama, z.s., využití sportovních pomůcek.
Dopravu do místa konání nezajišťujeme!

Náplň Letní školy kickboxu

Tréninky dorostenců a dospělých budou zaměřeny na získání nových technických dovedností. Děti čeká v průběhu soustředění mnoho pohybových aktivit. Kromě tréninků kickboxu, se zaměřením na získání nových dovedností, se děti mohou těšit na různé soutěže, spojené nejen s kickboxem. Účastníci se také mohou těšit na celodenní výlet, bobříka odvahy, pirátskou párty a celotáborovou hru na téma: Hon za pirátským pokladem.

S provozovatelem střediska v Žinkovech, máme jen ty nejlepší zkušenosti, co se týče organizace i maximální vstřícnosti; využíváme toto středisko třikrát ročně na tréninkových kempech a zimním soustředění karate.

Závěrečné informace a listy účastníka Vám trenéři rozešlou v dostatečném předstihu.
Jakékoliv dotazy směřujte na své trenéry, na tel. 721 371 589 nebo na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace naleznete na našem webu www.narama.cz nebo https://www.facebook.com/naramaplzen

Za Školu bojových umění NARAMA, z.s.
Emílie Čermáková

Kudy na ASPV Sportcentrum Žinkovy