Škola bojových umění NARAMA

Jarní tréninkový kemp Nečtiny 27. - 29.4 2018

jarni treninkovy kemp 1Kdy:27. dubna - 29. dubna 2018 (pátek - neděle) nástup v PÁ v 16:00, ukončení v NE ve 12 hod

Kde: V rekreačním středisku Západočeské univerzity na zámku Nečtiny.

Celková cena je 1.850,-Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování, plná penze a pitný režim, velká tělocvična, sportovní pomůcky a vybavení). Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli snídaní.

Tréninkový kemp je zaměřený na kick-box a kumite v karate. Hlavním cílem je rozvoj dovedností v úderovém tréninku (cvičení na lapy), kondice a procvičení sparringu a kumite. Tréninkový kemp je přípravou na závody v kick-boxu či karate jako Narama Open nebo Krajská liga. Ať už se jedná o aktivní závodníky či kondiční sportovce od 18 let, kteří si cvičí jen pro svoji potřebu (zvláště z důvodů sebeobrany), zúčastnit se mohou všechny věkové kategorie - dospělí a vybraná skupina dětí a mládeže. Počet osob je omezen na 40 sportovců.

jarni treninkovy kemp 2Každý si na kempu zacvičí s mistrem světa Radkem Štádlerem.

S dětmi mohou jet také rodiče a vyzkoušet si tréninky kick-boxu či karate. Každý nový účastník cvičí jen to, co mu vyhovuje!

Závaznou přihlášku odevzdejte vašim trenérům, přímo Jiřímu Štádlerovi st. či Emílii Mundlové nebo ji můžete poslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na tréninkový kemp je možné uplatnit u odborů nebo zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor. Na požádání bude vydáno potvrzení nebo faktura. Objednané místo je možné zrušit, pokud je účastník nemocen. V tomto případě se vrací peníze ve 100% výši. Soustředění je nutné zaplatit do 23. dubna, a to bankovním převodem na účet 19-720712399/0800 nebo v hotovosti. Variabilní symbol je datum narození účastníka ve formě rodného čísla. Veškeré potřebné náležitosti (závěrečné informace a list účastníka) vám dají trenéři nebo budou k dispozici na www.narama.cz.

Další informace u vašich trenérů, na tel. 721371589, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kudy na zámek Nečtiny