Škola bojových umění NARAMA

25. ročník Zimního soustředění KARATE Žinkovy 9. - 11. 3. 2018

zimni soustredeni karate 01Kdy: 9. - 11. 3. 2018 (pátek - neděle)
Kde: Žinkovy (35 km od Plzně, směr Nepomuk, cca 30min jízdy autem)

Škola bojových umění NARAMA pro Vás opět připravila tradiční akci – zimní soustředění karate. Již podruhé se bude konat v okolí zámku Žinkovy, kde se nachází mimo jiné i nové sportovní středisko, kam se jezdí připravovat také reprezentační týmy ČR. Každý pokoj je hotelového typu, je vybaven 2 - 4 lůžky a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je několik tělocvičen ve výborném stavu a další sportovní i společenská vybavení.

POZOR! UBYTOVACÍ KAPACITA JE NÍZKÁ, ZÚČASTNIT SE MŮŽE POUZE 67 OSOB, A TO VČETNĚ TRENÉRŮ! Pro zajištění účasti doporučujeme odevzdat přihlášku co nejdříve.

zimni soustredeni karate 05Soustředění má na starosti Petr Hora, který zároveň povede tréninky pro dospělé a starší děti; úderové tréninky zajišťuje Jiří Štádler. Na úderových trénincích si zacvičíte s dvojnásobným MISTREM SVĚTA v kickboxu Radkem Štádlerem! Tréninky budou zaměřeny na získání nových technických dovedností „cvičení na pásy“, ale také na praktické využití technik karate – sebeobranu.
Kromě tréninků karate je pro děti připraven doprovodný program a mohou se těšit na překvapení. Nebude chybět ani vědomostní test týkající se světa karate. Pro děti mladší 14 let se bude opět konat Velká cena SUMO, děti budou rozděleny do kategorií podle hmotnosti. Pro dorost a dospělé bude soustředění obohaceno tréninkem MUSADO, které povede policejní instruktor Mgr. Petr Mášek. Účastníci budou rozděleni do tréninkových skupin (podle věku a technické vyspělosti), které povedou zkušení trenéři Školy bojových umění Narama, které děti znají z tréninků v Plzni, Přešticích a Rokycanech.

Dopravu do místa konání si zajišťuje každý sám.

zimni soustredeni karate 02Celková cena pro děti do 13 let je 1.850 Kč, cena pro ostatní účastníky 1.950 Kč. Slevy! Nižší cena 1.650 Kč je určena pro absolutní vítěze z Narama Seito, vítěze z Narama Open a medailisty z Kyokushinkai karate v roce 2017. Trenéři Narama platí 1.250 Kč. Sourozenci mají 5% slevu. V ceně je zahrnuto 2x ubytování, plná penze a pitný režim (začínáme v pátek večeří a končíme v neděli snídaní), celkové zajištění, tělocvičny, tatami, pojištění u Pojišťovny Kooperativa, sportovní vybavení a všechny uvedené aktivity.

Soustředění je nutné zaplatit bankovním převodem na účet České spořitelny 19-720712399/0800 nejpozději do 25.2.2018, variabilní symbol je datum narození ve tvaru rodného čísla účastníka. Přihlášky odevzdávejte trenérům. Uzávěrka je 16. 2. nebo po naplnění ubytovací kapacity.Závěrečné informace a list účastníka obdržíte po odevzdání přihlášky. Veškeré další informace u trenérů, na tel. 604 321 448 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V Plzni 15. 1. 2018 Za Školu bojových umění NARAMA, z.s. Petr Hora

zimni soustredeni karate 07

Kudy na ASPV Sportcentrum Žinkovy