Výsledky Narama Seito 10.11.2019

Mladší žáci 6 – 7 let, bez technického stupně

Kata:

1.místo: Daniel Andrž – Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Štěpán Andrýsek – Karate Club Podbořany

3.místo: Jaroslav Vlček - Narama

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Daniel Andrž

2.místo: Jaroslav vlček

3.místo: Štěpán Andrýsek

4.místo: -

Absolutní vítěz: Daniel Andrž

 

Mladší žáci 8 – 9 let, bez technického stupně

Kata:

1.místo: Kristián Janků - Narama

2.místo: Martin Bláha - Narama

3.místo: -

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Kristián Janků - Narama

2.místo: Martin Bláha – Karate Club Podbořany

3.místo: Yaroslav Zyma - Narama

4.místo: -

Absolutní vítěz: Kristián Janků

Mladší žáci 10 – 11 let, bez technického stupně

Kata:

1.místo: Alex Hofman – Budo Klatovy

2.místo: Daniel Barták – Karate Club Podbořany

3.místo: -

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Alex Hofman – Budo Klatovy

2.místo: Daniel Barták – Karate Club Podbořany

3.místo: -

4.místo: -

Absolutní vítěz: Alex Hofman

Mladší žáci 6 – 8 let, 8.kyu

Kata:

1.místo: Martin Hamák – Budo Klatovy

2.místo: Jan Novotný – Budo Klatovy

3.místo: Maxim Steiner - Narama

4.místo: Jan Králíček – Karate Klub Kdyně

Mladší žákyně 6 – 8 let, bez technického stupně

Kata:

1.místo: Viktoria Mochnacky - Narama

2.místo: Tereza Bendová - Narama

3.místo: -

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Viktoria Mochnacky - Narama

2.místo: Tereza Bendová - Narama

3.místo: Adéla Sedláčková - Narama

4.místo:

Absolutní vítěz: Viktoria Mochnacky

Mladší žákyně 9 – 11 let, bez technického stupně

Kata:

1.místo: Denisa Sládková – Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Michaela Novotná – Karate Club Podbořany

3.místo: Nikola Notovná – Karate Club Podbořany

4.místo: Marie Aujezdská – Karate Outlaw Shotokan

Kumite:

1.místo: Denisa Sládková - Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Nikola Novotná - Karate Club Podbořany

3.místo: Erika Gasperlová - Narama

4.místo: Eliška Petirová - Karate Outlaw Shotokan

Absolutní vítěz: Denisa Sládková

Mladší žákyně 6 – 11 let, 8.kyu

Kata:

1.místo: Kristýna Lopatová - Narama

2.místo: Laura Šejnová - Karate Outlaw Shotokan 3.místo: Tereza Bláhová - Karate Club Podbořany

4.místo: Žaneta Hrdá . Karate Outlaw Shotokan

Kumite:

1.místo: Tereza Bláhová - Karate Club Podbořany

2.místo: Kristýna Lopatová - Narama

3.místo: Laura Šejnová - Karate Outlaw Shotokan

4.místo: Marie Dostálová - Narama

Absolutní vítěz: Kristýna Lopatová

Mladší žákyně 6 – 11 let, 7.kyu

Kata:

1.místo: Veronika Holubová – Karate Klub Kdyně

2.místo: Eliška Sklenářová - Karate Club Podbořany

3.místo: Magdaléna Ausbuherová - Karate Club

       Podbořany

4.místo: Sandra Stalichová – Karate Klub Kdyně

Starší žákyně 12 - 14 let, 7. - 5.kyu

Kata:

1.místo: Ella Egermajerová - Narama

2.místo: Anna Semerádová - Karate Outlaw Shotokan

3.místo: Veronika Hrubá . Narama

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Ella Egermajerová – Narama

2.místo: Anna Semerádová - Karate Outlaw Shotokan

3.místo: Veronika Hrubá . Narama

4.místo: -

Absolutní vítěz: Ella Egermajerová

Dorostenci 15 – 17 let, 7. – 5.kyu

Kata:

1.místo: Aleš Nevečeřal - Karate Club Podbořany

2.místo: Jakub Volf – SK Samurai Domažlice

3.místo: -

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Aleš Nevečeřal - Karate Club Podbořany

2.místo: Jakub Volf – SK Samurai Domažlice

3.místo: -

4.místo: -

Absolutní vítěz:Aleš Nevečeřal

Kumite:

1.místo: Jan Novotný – Budo Klatovy

2.místo: Lukáš Daniš – Karate Outlaw Shotokan

3.místo: Martin Hamák – Budo Klatovy

4.místo: Maxim Steiner - Narama

Absolutní vítěz: Jan Novotný

Mladší žáci 9 – 11 let, 8.kyu

Kata:

1.místo: Matěj Uhlík - Narama

2.místo: Daniel Fremr - Narama

3.místo: Adam Sukeľ - Narama

4.místo: Michal Marschalek – Karate Club Podbořany

Kumite:

1.místo: Daniel Fremr - Narama

2.místo: Adam Sukeľ - Narama

3.místo: Matěj Uhlík - Narama

4.místo: Vojtěch Slouka - Narama

Absolutní vítěz: Daniel Fremr

Mladší žáci 6 – 11 let, 7.kyu

Kata:

1.místo: Tomáš Chýnovský - Narama

2.místo: Tobiáš Louda - Narama

3.místo: Ondřej Kolinger – Karate Outlaw Shotokan

4.místo: Martin Mudrák – Karate Outlaw shotokan

Kumite:              

1.místo: Tobiáš Louda - Narama

2.místo: Matěj Jehlička - Narama

3.místo: Václav Strnádek - Narama

4.místo: Martin Ausbuher – Karate Club Podbořany

Absolutní vítěz: Tobiáš Louda

Mladší žáci 6 – 11 let, od 6.kyu

Kata:

1.místo: Matouš Novotný – Budo Klatovy

2.místo: Martin Skála - Narama

3.místo: Marek Špale - Narama

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Matouš Notovný – Budo klatovy

2.místo: Marek Špale - Narama

3.místo: Martin Skála - Narama

4.místo: -

Absolutní vítěz: Matouš Notovný

Kumite:

1.místo: Katrin Švehlová - Narama

2.místo: Sandra Stalichová – Karate Klub Kdyně

3.místo: Eliška Sklenářová - Karate Club Podbořany

4.místo: Veronika Holubová – Karate Klub Kdyně

Absolutní vítěz: Eliška Sklenářová

Mladší žákyně 6 – 11 let, od 6.kyu

Kata:

1.místo: Gabriela Svobodová - Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Štěpánkla Šilingová - Narama

3.místo: Anna Konůpková - Narama

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Gabriela Svobodová - Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Anna konůpková - Narama

3.místo: Štěpánkla Šilingová - Narama

4.místo: -

Absolutní vítěz: Gabriela Svobodová

Starší žáci 12 - 14 let, do 8.kyu

Kata:

1.místo: David Zámečník - Karate Outlaw Shotokan

2.místo: Adam Bělohlavý - Narama

3.místo: -

4.místo: -

Kumite:              

1.místo: Adam Bělohlavý - Narama

2.místo: David Zámečník - Karate Outlaw Shotokan

3.místo: -

4.místo: -

Absolutní vítěz: Adam Bělohlavý

Starší žáci 12 - 14 let, 7. - 5.kyu

Kata:

1.místo: Štěpán Hirschau – Karate klub Kdyně

2.místo: Marek Novotný – Budo klatovy

3.místo: Břetislav Hrdlička - Narama

4.místo: Šimon Louda - Narama

Kumite:              

1.místo: Břetislav Hrdlička - Narama

2.místo: Marek Novotný – Budo Klatovy

3.místo: Jiří Tautrman - Narama

4.místo: Martin Hostek - Narama

Absolutní vítěz: Marek Novotný

Dorostenky 15 – 17 let, 7. – 5.kyu

Kata:

1.místo: Zdeňka Poslední - Narama

2.místo: Jana Chudáčková - Narama

3.místo: Natálie Jiráková - Narama

4.místo: -

Kumite:

1.místo: Jana Chudáčková - Narama

2.místo: Zdeňka Poslední - Narama

3.místo: Natálie Jiráková - Narama

4.místo: -

Absolutní vítěz: Jana Chudáčková

Senioři + Seniorky 18+

Kata:

1.místo: Veronika Úlovcová - Narama

2.místo: Daniel Tihelka - Narama

3.místo: Lukáš Goth - Narama

4.místo: Veronika Zmijová – Karate Klub Kdyně

© 1991-2020 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz