27. ročník Zimního soustředění KARATE 13.-15.3.2020

Kdy: 13. - 15. 3. 2020 (pátek - neděle)
Kde: Žinkovy (35 km od Plzně, směr Nepomuk, cca 30min jízdy autem)

Škola bojových umění NARAMA pro Vás opět připravila tradiční akci – Zimní soustředění karate. Znovu se bude konat v okolí zámku Žinkovy, kde se nachází mimo jiné i sportovní středisko, kam se jezdí připravovat také reprezentační týmy ČR. Každý pokoj je hotelového typu, je vybaven 2 – 4 lůžky a vlastním sociálním zařízením. K dispozici je několik tělocvičen ve výborném stavu a další sportovní i společenská vybavení.

POZOR! UBYTOVACÍ KAPACITA JE NÍZKÁ, ZÚČASTNIT SE MŮŽE POUZE 67 OSOB, A TO VČETNĚ TRENÉRŮ! Pro zajištění účasti doporučujeme odevzdat přihlášku co nejdříve.

Soustředění má na starosti Petr Hora, který zároveň povede tréninky pro dospělé a starší děti; úderové tréninky zajišťuje Jiří Štádler. Na úderových trénincích si zacvičíte s dvojnásobným MISTREM SVĚTA v kickboxu Radkem Štádlerem! Tréninky budou zaměřeny na získání nových technických dovedností „cvičení na pásy“, ale také na praktické využití technik karate (sebeobranu). Kromě tréninků karate je pro děti připraven doprovodný program a mohou se těšit na překvapení. Nebude chybět ani vědomostní test týkající se světa karate. Pro děti mladší 14 let se bude opět konat Velká cena SUMO (děti budou rozděleny do kategorií podle hmotnosti). Pro dorost a dospělé bude soustředění obohaceno tréninkem MUSADA či JUDA.

Účastníci budou rozděleni do tréninkových skupin a to podle věku a technické vyspělosti. Tréninky povedou zkušení trenéři Školy bojových umění Narama, které děti znají z tréninků v Plzni, Přešticích a Rokycanech.

Dopravu do místa konání si zajišťuje každý sám.

Ceny Zimního soustředění karate

  • děti (do 13 let) 1.890 Kč
  • dorostenci (od 14 let) a dospělí 1.990 Kč
  • trenéři 1.290 Kč
  • úspěšní sportovci 1.690 Kč
  • absolutní vítěz z Narama Seito
  • vítěz z Narama Open
  • medailista z Kyokushinkai karate v roce 2019
  • sourozenci mají 5% slevu

V ceně je zahrnuto 2x ubytování, plná penze a pitný režim (začínáme v pátek večeří a končíme v neděli snídaní), celkové zajištění, tělocvičny, tatami, sportovní vybavení a všechny uvedené aktivity. Každý účastník dostane věcný dárek. Soustředění je nutné zaplatit bankovním převodem na účet České spořitelny 19-720712399/0800 nejpozději do 29. 2., do popisu platby uveďte jméno účastníka.

Přihlášky odevzdávejte trenérům. Uzávěrka je 14.2.2020 nebo po naplnění ubytovací kapacity. Závěrečné informace a list účastníka obdržíte po odevzdání přihlášky. Veškeré další informace u trenérů, na tel. 604321448 nebo e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

V Plzni 16. 12. 2019 Za Školu bojových umění NARAMA, z.s. Petr Hora

zimni soustredeni karate 07

Kudy na ASPV Sportcentrum Žinkovy

© 1991-2020 Škola bojových umění NARAMA | realizace webprofirmy.cz