Škola bojových umění NARAMA

Jarní tréninkový kemp Nečtiny 28. - 30.4 2017

radek stadlerKdy: 28. dubna - 30. dubna 2017 (pátek - neděle)

Kde: V rekreačním středisku Západočeské univerzity na zámku Nečtiny.

Celková cena je 1.850,-Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování, plná penze a pitný režim, velká tělocvična, sportovní pomůcky a vybavení). Začínáme v pátek večeří a končíme v neděli snídaní. Nástup na kemp je v pátek v 16 hod, ukončení v neděli ve 12 hod.

Tréninkový kemp je zaměřený na kickbox a kumite v karate, především na závodní formu (Narama Open, Krajská liga v karate apod.) Hlavním cílem je rozvoj dovedností v úderovém tréninku (cvičení na lapy) a procvičuje se sparing (kumite), což přispívá k rozvoji fyzické kondice. Kemp je určen pro všechny věkové kategorie, dospělé a vybranou skupinu dětí a mládeže. Účastnit se mohou také aktivní závodníci nebo kondiční sportovci od 18 let, kteří si cvičí jen pro svoji potřebu, zvláště z důvodů sebeobrany. S dětmi mohou jet také rodiče a vyzkoušet si tréninky kickboxu a karate. Každý nový účastník cvičí jen to, co mu vyhovuje! Počet osob je omezen na 40 sportovců.

Podzimní tréninkový kemp Špičák 30. září - 2. října 2016KAŽDÝ SI BĚHEM KEMPU ZACVIČÍ S MISTREM SVĚTA V KICKBOXU RADKEM ŠTÁDLEREM!

Závaznou přihlášku odevzdávejte vašim trenérům nebo zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na tréninkový kemp je možné uplatnit u odborů nebo zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor. Na požádání bude vydáno potvrzení nebo faktura. Objednané místo je možné zrušit, pokud je účastník nemocen. V takovém případě vracíme peníze ve 100% výši. Kemp je nutné zaplatit do 25. dubna bankovním převodem na 19-720712399 / 0800 nebo v hotovosti. Variabilní symbol je datum narození účastníka ve formě rodného čísla. Veškeré potřebné náležitosti (závěrečné informace a list účastníka) vám dají trenéři nebo budou k dispozici na našich webových stránkách www.narama.cz.

Další informace u trenérů nebo na tel. 721 371 589, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Za Narama z.s. Emílie Mundlová

Kudy na zámek Nečtiny