Škola bojových umění NARAMA

Jarní tréninkový kemp Nečtiny 17. - 20.4.2019

jarni treninkovy kemp 1

Kdy:

Varianta č.1 - 17. dubna - 20. dubna 2019 (středa – sobota, v době velikonočních prázdnin) nástup ve ST v 16:00, ukončení v SO ve 12:00 hod.

Varianta č.2 – 18. dubna – 20. dubna 2019 (čtvrtek – sobota, v pátek je státní svátek) nástup ve ČT v 16:00, ukončení v SO ve 12:00 hod.

Kde: V rekreačním středisku Západočeské univerzity Plzeň na zámku Nečtiny

Cena:

Varianta č.1 - 2.200 Kč (v ceně je zahrnuto 3x ubytování, plná penze a pitný režim, velká tělocvična, sportovní pomůcky a vybavení). Začínáme ve středu večeří a končíme v sobotu snídaní.

Varianta č.2 – 1.930 Kč (v ceně je zahrnuto 2x ubytování, plná penze a pitnýrežim, velká tělocvična, sportovní pomůcky a vybavení). Začínáme ve čtvrtek
večeří a končíme v sobotu snídaní.

jarni treninkovy kemp 2

Tréninkový kemp je zaměřený na kick-box a kumite v karate. Hlavním cílem je rozvoj dovedností v úderovém tréninku (cvičení na lapy), také se procvičuje sparring, kumite. Tréninkový kemp je přípravou na závody kick- boxu či karate (Narama Open, Krajská liga karate, aj.) Tréninkový kemp je určen pro všechny věkové kategorie: dospělé i vybranou skupinu dětí a mládeže. Účastnit se mohou také aktivní závodníci nebo kondiční sportovci od 18 let, kteří si cvičí jen pro svoji potřebu, zvláště z důvodů sebeobrany. Počet osob je omezen na 40 sportovců.

Každý si během soustředění zacvičí s mistrem světa Radkem Štádlerem.

S dětmi mohou jet také rodiče a vyzkoušet si tréninky kick-boxu či karate. Každý nový účastník cvičí jen to, co mu vyhovuje!

Závaznou přihlášku odevzdejte vašim trenérům nebo přímo Jiřímu Štádlerovi staršímu, či Emílii Mundlové, také jí můžete poslat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na tréninkový kemp je možné uplatnit u odborů nebo zaměstnavatele finanční výpomoc jako na dětský tábor. Na požádání bude vydáno potvrzení nebo faktura. Objednané místo je možné zrušit, pokud je účastník nemocen. V tomto se vrací peníze ve 100% výši. Soustředění je nutné zaplatit do 15. dubna (bankovním převodem na účet 19-720712399/0800 nebo v hotovosti). Variabilní symbol je datum narození účastníka ve formě rodného čísla. Veškeré potřebné náležitosti (závěrečné informace a list účastníka) vám dají trenéři nebo budou k dispozici na www.narama.cz.

Další informace u trenérů nebo na tel. 721 371 589,
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Za Narama z.s. Emílie Mundlová
PŘIJEĎTE SI ZACVIČIT S MISTREM SVĚTA V KICK - BOXU RADKEM ŠTÁDLEREM. vybraná skupina dětí a mládeže. Počet osob je omezen na 40 sportovců.

Kudy na zámek Nečtiny